Zpravodajství

Zimní pohár města Přerova v halové lukostřelbě

27.11.2017 19:53

V letošním roce slaví oddíl Lukostřelby Přerov 50 let od svého založení. V dlouhé historii klubu má dnes již významné místo i Zimní pohár města Přerova, jehož 23. ročník probíhá právě v tomto zimním období. V neděli 26. listopadu pokračoval v Městské sportovní hale svým druhým kolem. Obou kol se zúčastnilo již 127 lukostřelců z celé České republiky.

Zimní pohár města Přerova je závod, který se skládá z pěti jednotlivých kol, přičemž do konečného výsledku se započítávají 3 nejlepší včetně finálového závodu. Ten je naplánován na neděli 4. února příštího roku.

V silné konkurenci se daří i přerovským lukostřelcům. Ve svých kategoriích drží průběžnou vedoucí pozici Miroslav Grohmann – senioři, Marta Prášilová – ženy, Jakub Hložek – junioři, Jana Rytířová – juniorky, David Blaťák – mladší žáci, Denisa Jiskrová – mladší žákyně, Vincent Prášil – žáci do 10 let, Libuše Ondrušková – žákyně do 10 let a Hana Hronková – žákyně do 8 let. Přerovští závodníci se však neztrácí ani v dalších kategoriích. Druhé místo drží Andrea Kalinová v kadetkách, Barbora Hronková ve starších žákyních, Jakub Dušek v mladších žácích, Nela Zbořilová v mladších žákyních a Renáta Holíbková v žákyních do 10 let, kde je navíc na průběžném třetím místě další přerovská závodnice Nikol Kalinová.

Dosavadní velmi dobré výsledky jsou pozvánkou i na další závody, z nichž nejbližší se uskuteční v neděli 10. prosince, tradičně v Městské sportovní hale.

David Kalina

Sdílet
Reklama
ELSON auto s.r.o.

Jsme ryze českou společností, která působí na českém i zahraničním trhu již od roku 1990. Naše společnost je postavena na vlastním vývoji a výrobě kvalitních střešních nosičů a příslušenství pro osobní a u...

Leader Fox LOTUS lady elektrokolo 2017 černá

Městské elektrokolo Leader Fox LOTUS s hliníkovým rámem, elegantním designem, odpruženou vidlicí a 26" koly.

Cena: 21 900 Kč

Přehled všech nabídek »

© 2017 NEJLEPŠÍ ADRESA a.s.(kontakt)
Všechna práva vyhrazena.
Právní informace