Házenkáři Žeravic byli v hale Spartaku Přerov opět bodově úspěšní

Sport

27.10.2014

Autor: zd

O uplynulém víkendu měly krajské mládežnické soutěže házenkářů a házenkářek přestávku. Výjimku tvořili pouze mladší dorostenci. Ti žeravičtí v neděli 26. října v hale Spartaku Přerov hostili Uničov. Přestože družstvo tentokrát předvedlo pouze průměrný výkon, suverénně zvítězilo jedenáctibrankovým rozdílem. Na zápas dorostenců navazovalo utkání mužů, kterým se postavil poslední celek tabulky, Valašské Meziříčí. Zápas nezastihl hráče Žeravic v dobré herní pohodě, v průběhu první půle prohrávali dokonce šestibrankovým rozdílem. Ve druhém poločase ale utkání otočili a v dramatickém závěru uhájili vedení.

Liga Olomouckého kraje – muži:
Žeravice - Valašské Meziříčí 24 : 23 (12 : 15)
Branky Žeravic: Zubík M. 8, Nuc 6/2, Zubík J. 5, Zedek 2, Brada 1, Mádr 1, Uvíra 1

Moravská liga – mladší dorostenci:
Žeravice - Uničov 28 : 17 (14 : 8)
Branky Žeravic: Večeřa 8, Hybner 7, Plevák 5, Mayer 3/1, Divila 2, Joukl 2, Hromada 1

Příští program:
Sobota 1. 11. 2014 14:00 mladší žáci Žeravice – STM Olomouc 2002 (hala SK Žeravice)
Neděle 2. 11. 2014 9:30 starší žáci Žeravice – Šumperk (hala Spartaku Přerov)
Neděle 2. 11. 2014 11:00 starší žačky Žeravice – Zlín A (hala Spartaku Přerov)