Reklama

Sobota 3. prosince 2022, svátek má Svatoslav, venku je 0.3 °C

V Přerově na náměstí stojí krásný vánoční strom, který už jen čeká na ozdoby

Zprávy z regionu

19.11.2022

Autor: hcz

V sobotu 19. listopadu 2022 v časných ranních hodinách zahájili pracovníci Technických služeb města Přerova kácení vánočního stromu ve spolupráci se společností Montáže Přerov, a.s. Dvacetiletý smrk pichlavý, který stál u rodinného domku Jaroslava Bartoníka z Rokytnice, už zdobí náměstí T. G. Masaryka.

Dvanáctimetrový smrk pichlavý pokáceli pracovníci Technických služeb města Přerova v ranních hodinách. "Smrček jsem měl napřed v květináči a když začal usychat, přesadil jsem ho před dům", svěřil se Jaroslav Bartoník, majitel stromku, který v letošním roce ozdobí náměstí T. G. Masaryka v Přerově. "Třikrát jsem nabízel stromek obci Rokytnice, ale kvůli kovidu obec mou nabídku odmítla," dodal Bartoník.

S přípravami na kácení vánočního stromu začali pracovníci technických služeb již před sedmou hodinou ranní. Smrček byl na zemi během několika minut. Po naložení se vydal přerovskými ulicemi na náměstí TGM, kam dorazil po deváté hodině. 

 

hcz

Reklama

Restaurace AVION

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Polední menu, teplá jídla po celý den, velký výběr káv a míchaných nápojů, každý pátek a sobota živá hudba k poslechu i k tanci, pořádání slavnostních příležitostí. Kuřácká kav...