Reklama

Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián, venku je 16.8 °C

Očkovací centrum vznikne na Horním náměstí, denně by jím mohlo projít až 600 lidí

Zprávy z regionu

19.3.2021

Autor: red

Přerovské očkovací centrum vznikne v Klubu Teplo na Horním náměstí a první lidé by sem mohli přijít pro vakcínu ve středu 7. dubna, kdy se počítá s otevřením.

Klub Teplo

Foto: Magistrát města Přerova

Prostor byl vybrán na základě dohody mezi vedením města a společnosti Agel, která provozuje nemocnici. Ve hře byla ještě i školní budova v Palackého ulici 19, ale sál kulturního domu se nakonec ukázal jako vhodnější.

Očkovací centrum v Nemocnici Přerov dosáhlo svého maxima, zhruba 300 dávek za den. V Klubu Teplo bude možné očkovat dvakrát tolik osob. Při rozhodování o místě bylo důležité, že je klub možno pro účely zdravotníků ze dne na den zprovoznit a má dobré zázemí. Výhodou byly i nízké náklady. Jsou tam židle, pořídit bude třeba pouze plenty. V sále, ideálně mezi sloupy, vzniknou čtyři očkovací kóje. Šatna se promění v registrační místo a v malém sále budou naočkovaní odpočívat.

Klub Teplo se nachází na Honím náměstí 9 a slouží ke kulturním účelům. Při společenských akcích je tu místo až pro 500 návštěvníků.

red

Reklama

POHŘEBNÍ SLUŽBA MĚSTA PŘEROVA

Katalog firem » Služby

POSKYTOVANÉ SLUŽBY Pohřební služba: Provozování smuteční síně na městském hřbitově v Přerově. Nepřetržitá pohotovostní služba pro převozy zemřelých z místa úmrtí. Vyříz...