Reklama

Sobota 3. prosince 2022, svátek má Svatoslav, venku je 0.4 °C

Chovatelská výstava nabídla návštěvníkům zvířátka a spoustu muziky

Zprávy z regionu

2.10.2022

Autor: hcz

Dvoudenní maraton s muzikou různých žánrů přichystal v areálu přerovského výstaviště Český svaz chovatelů z.s., Okresní organizace Přerov za pomoci chovatelů základních organizací Přerov. XIX. Výstavu Moravy a Slezska - Výstavu hospodářských zvířat navštívily během prvního říjnového víkendu stovky lidí.

Lidé mohli v kotcích obdivovat různá plemena králíků, ve voliérách drůbež. Nechyběla ale ani expozice exotického ptactva a ve výbězích krávy, kozy, ovce a prasata. Už od ranních hodin přicházely na výstaviště rodiny s dětmi. "Chovatelé přivezli na výstaviště 190 holubů, 251 králíků a 157 kusů drůbeže. Nechybí ale ani krávy, ovce, kozy, oslík, koně a ve voliérách exotické ptactvo," prozradil Jiří Koláček, předseda okresního výboru Českého svazu chovatelů v Přerově. K poslechu a tanci zahrála návštěvníkům v dopoledních hodinách Záhorská kapela, kterou na podiu vystřídal Karel Kahovec, kapely Skarlet rock a Turbo.

"Dnes jsme si udělali volný den a vyrazili s dětmi na zvířátka. Počasí je ale takové aprílové. Chvílemi svítí sluníčko a pak zase fouká studený vítr. Není to nic moc a návštěvnost taky žádná sláva. Lidé sice přicházejí a někteří se vrací na oblíbené kapely, ale díky počasí jich není mnoho. Škoda..., organizátoři s tím mají vždy spoustu práce," řekl Pavel Nový, který se vypravil na výstaviště s vnoučaty. Těm se kromě zvířátek nejvíc líbily ukázky místních dobrovolných hasičů.

hcz

Reklama

Cestovní agentura Palma - Alena Francová

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

PRODEJ ZÁJEZDŮ NA ROK 2023 JE JIŽ ZAHÁJEN!

Máme nejlepší first minute výhody! Jaké to jsou?First minute benefity:

nejnižší záloha jen 990 Kč na osobu,
nejvyšší slevy pro dospělé nebo 1 dítě zcela zdarma
bezplatné storno v období 45-30 dní před odletem
změna zdarma do 10 dnů před odletem k objednanému cestovnímu pojištění
seating zdarma na vybraných charterových letech se Smartwings pro stále zákazníky s klientskými karty

Navštivte naši kancelář v CA PALMA V OLYMPII V OLOMOUCI.

S nabídkou zájezdů Vám rádi poradíme, nabídku na míru přesně podle Vašich kritérií sestavíme!Přijďte si k nám pro dovolenou!Neváhejte nás i kontaktovat:www.ck-palma.czemail: palmaol@ck-palma.cz,telefon: 585 154 587, 777 990 759, 602 21 01 21Těšíme se na Vás!Vaše CA PALMAVíce nabídek Vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo u nás v kanceláři.