Reklama

Neděle 29. listopadu 2020, svátek má Zina, venku je 4.3 °C

V Domově pro seniory volební místnosti nebudou, voliči půjdou do Meopty a do školky

Zprávy z regionu

9.9.2020

Autor: red

Společné volby do Senátu a do zastupitelstva Olomouckého kraje mají v Přerově jednu změnu. U dvou okrskových volebních komisí dojde ke změnám místností.

Domov pro seniory

"Je to reakce na aktuální epidemiologickou situaci. Chceme se vyvarovat případného rizika a ochránit naše nejstarší Přerovany, proto se letos neotevřou pro volby místnosti v Domově pro seniory v Kabelíkově ulici," nastínil Pavel Šlesinger z přerovského magistrátu. Voliči, kteří byli až dosud zvyklí volit právě tady, zamíří v pátek 2. nebo v sobotu 3. října na recepci administrativní budovy společnosti Meopta v Kabelíkově ulici 1, kam bude přemístěn volební okrsek číslo 39. Do budovy mateřské školy na adrese Optiky 14 pak půjdou voliči, kteří spadají pod volební místnost číslo 42.

Tyto aktuální změny nejsou zachyceny v oznámení o místě a konání voleb, které jsou na výlepových plochách, proto by jim aktuálně měli věnovat pozornost lidé, kteří mají trvalé bydliště v ulicích Kabelíkova, Kotasova, Markulčekova, Paula Rausnitze, Pavla Nováka, Purkyňova a Slaměníkova, kteří patří pod okrsek číslo 39. A stejná bdělost se týká i okrsku číslo 42, do něhož náležejí všechna lichá čísla z ulice Bohuslava Němce a z celé Optické.

Lidé, kteří informaci o změně nezaregistrují, sice v Domově pro seniory narazí na zavřené dveře, ale na nich bude uvedeno, kam mají jít s volebními lístky. A to nejen 2. a 3. října. Dané opatření se týká i případného druhého kola voleb do Senátu, které je naplánováno na 9. a 10. října.

red

Reklama

Cestovní agentura Palma - Alena Francová

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

🥳💥❤️ !! MALEDIVY NA VÁNOCE A SILVESTR!!🥳💥❤️ ;

Maledivy - Sun Island s Qatar Airways

Sun Island resort Spa 4* 😊

18.12.-27.12.2020 - 44.892,-Kč/dospělá osoba!

Štědrovečerní večeře v ceně.

25.12.-3.1.2021-72.871,-Kč/dospělá osoba!

Silvestrovská večeře v ceně!

All inclusive lite!

Superior beach bungalow!

Odlet z Prahy!