Reklama

Pátek 18. září 2020, svátek má Kryštof, venku je 17.8 °C

V Domově pro seniory volební místnosti nebudou, voliči půjdou do Meopty a do školky

Zprávy z regionu

9.9.2020

Autor: red

Společné volby do Senátu a do zastupitelstva Olomouckého kraje mají v Přerově jednu změnu. U dvou okrskových volebních komisí dojde ke změnám místností.

Domov pro seniory

"Je to reakce na aktuální epidemiologickou situaci. Chceme se vyvarovat případného rizika a ochránit naše nejstarší Přerovany, proto se letos neotevřou pro volby místnosti v Domově pro seniory v Kabelíkově ulici," nastínil Pavel Šlesinger z přerovského magistrátu. Voliči, kteří byli až dosud zvyklí volit právě tady, zamíří v pátek 2. nebo v sobotu 3. října na recepci administrativní budovy společnosti Meopta v Kabelíkově ulici 1, kam bude přemístěn volební okrsek číslo 39. Do budovy mateřské školy na adrese Optiky 14 pak půjdou voliči, kteří spadají pod volební místnost číslo 42.

Tyto aktuální změny nejsou zachyceny v oznámení o místě a konání voleb, které jsou na výlepových plochách, proto by jim aktuálně měli věnovat pozornost lidé, kteří mají trvalé bydliště v ulicích Kabelíkova, Kotasova, Markulčekova, Paula Rausnitze, Pavla Nováka, Purkyňova a Slaměníkova, kteří patří pod okrsek číslo 39. A stejná bdělost se týká i okrsku číslo 42, do něhož náležejí všechna lichá čísla z ulice Bohuslava Němce a z celé Optické.

Lidé, kteří informaci o změně nezaregistrují, sice v Domově pro seniory narazí na zavřené dveře, ale na nich bude uvedeno, kam mají jít s volebními lístky. A to nejen 2. a 3. října. Dané opatření se týká i případného druhého kola voleb do Senátu, které je naplánováno na 9. a 10. října.

red

Reklama

PROFI CREDIT

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

*OSOBNÍ A PODNIKATELSKÁ PŮJČKA*

Půjčíme Vám na cokoliv a neptáme se, na co peníze potřebujete.

Zrychlené vyplácení peněz - peníze na účtu ještě dnes!!!

Možnost odložit si až 3 splátky.

Půjčka s pojištěním schopnosti splácet - chrání Vás v případě neschopnosti splácet úvěr při nenadálých situacích jako je například dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úraz či invalidita.

Peníze pro zaměstnance, maminky či tatínky na MD, podnikatele, živnostníky, OSVČ i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.