Reklama

Neděle 2. října 2022, svátek má Olívie, venku je 13 °C

Středisko volného času ATLAS a BIOS Přerov přichází opět s novinkami

Zprávy z regionu

5.9.2022

Autor: red

Prázdniny nabité tábory vystřídal začátek školního roku. Děti vybíraly ze široké nabídky příměstských či pobytových táborů nejen podle svých zálib, ale také díky tomu, že v některých termínech probíhalo i více táborů současně. Bez nadsázky se dá říct, že malí i ti větší účastníci zažili ve Středisku volného času ATLAS a BIOS Přerov ty nejakčnější prázdniny.

A už je tu září a my přicházíme opět s novinkami. Smysluplné trávení volného času nabízíme dětem od 3 let, mládeži i dospělým v téměř stovce zájmových aktivit. Mezi tradiční výtvarné, taneční, přírodovědné, chovatelské, turistické, sportovní, hudební či jazykové kroužky se letos vklínily čeština pro cizince, Radostná angličtina, Ukulele, Kouzelná bylinkárna, Výleťák nebo Deskové hry. Celá řada zájmových aktivit se i letos bude uskutečňovat přímo na půdách základních i středních škol v okolí Přerova či v Přerově samotném a členové tak zůstávají i pro odpolední kroužky ve známém prostředí. Ve výčtu nabízených činností pro všechny věkové skupiny nebudou ani letos chybět odborné ekologické semináře, tolik oblíbené rukodělné výukové programy či dopravní výchova s praktickou částí. Zkusit štěstí přijdou hned v září mladí adepti Petrova cechu v soutěži v praktickém rybolovu. Stejně jako v loňském roce nabízíme možnost přihlášení do kroužků po celé září se slevou, během měsíce října pak za běžné kurzovné. Seznámit se s činností ve vybraném kroužku mohou zájemci v řadě ukázkových hodin, kroužky začnou v týdnu od 19. září. Naše zařízení se i v tomto školním roce opět samostatně, či ve spolupráci s dalšími subjekty, stane pořadatelem olympiády matematické, fyzikální, dějepisné, biologické, chemické, zeměpisné, jazykových olympiád, Pythagoriády či Matematického klokana. Studenti dostanou šanci rozvinout svůj talent v některém z 18 oborů Středoškolské odborné činnosti. Přejeme vám úspěšný start do nového školního roku a těšíme se na vaši účast během nabízených aktivit, o nichž získáte veškeré bližší informace na našich webových stránkách www.svcatlas-bios.cz.

Mgr. Dagmar Mlčáková,
SVČ ATLAS a BIOS, Přerov

red

Reklama

HOSPŮDKA ANIČČIN DVŮR

Katalog firem » Obchod » Květinářství

Hospůdka je součástí areálu Aniččin dvůr na Čechově ulici. Najdete zde domácí kuchyni s tradičními jídly, polední menu po celý týden, grilované speciality na skvělém grilu, pivo, víno...