Reklama

Pondělí 6. prosince 2021, svátek má Mikuláš, venku je 1.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Stará dlažba před Přerovankou se mění za novou, práce potrvají do poloviny listopadu

Zprávy z regionu

8.10.2020

Autor: red

Další oprava má zlepšit trasu pro pěší v centru Přerova. Dělníci se tentokrát pustili do výměny stávajících betonových dlaždic před nákupním střediskem Přerovanka v Kratochvílově ulici. Nové tam budou i některé odvodňovací žlaby a obrubníky. Do chodníku město investuje 770 tisíc korun.

Zóna před Přerovankou se má opravovat ve třech etapách a přístup bude zachován ke všem prodejnám. Práce na jednotlivých úsecích budou organizovány tak, aby vždy jedna část byla průchozí. S výměnou dlažby tu začali pracovníci přerovských technických služeb v pondělí 5. října, předání hotové stavby je naplánováno na 18. listopadu. Práce budou postupovat směrem od Komenského ulice k centru města.

Stav chodníků ve středu města se vylepšuje postupně. Letos v létě prošla opravou za čtvrt milionu dlažba ve Wilsonově ulici, která je spojnicí mezi Masarykovým a Žerotínovým náměstím. Na konci září se pak začal řešit stav chodníků na Žerotínově náměstí. Tato trasa stále prochází opravou, která přijde na necelých 600 tisíc korun. Kromě toho se spravují chodníky i v dalších lokalitách Přerova. V minulých dnech to byla například část ulice Malá Dlážka, kde se předláždilo 70 metrů čtverečních za 40 tisíc korun. A další částka putuje do spojnice mezi Velkou Dlážku a Sokolskou ulicí. Oprava této pěší trasy o délce 44 metrů, která byla vždy po deštích pod vodou, začala v pondělí 5. října, bude trvat deset dnů a město za ni zaplatí 90 tisíc korun.

 

red

Reklama

Oční ambulance

Katalog firem » Zdravotnictví » Oční ambulance

Oční ambulance pod vedením lékařky MUDr. Taťány Pospíšilové je zaměřena na primární péči a nově se zde provádí i moderní vyšetření na OCT. Jako doplněk našich služeb jsou drobné ...