Reklama

Pondělí 20. května 2024, svátek má Zbyšek, venku je 24 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Standing ovation sklidila premiéra nového projektu kapely Arrhythmia a Moravské školy tance - Celloween

Zprávy z regionu

3.11.2019

Autor: hcz

Hudební skupina Arrhythmia představila spolu s Moravskou školou tance v sobotu večer ve zcela vyprodaném sále Městského domu svůj nový projekt s názvem Celloween. Originální projekt přerovských umělců, který propojil rockovou hudbu a moderní tanec v klasickém hororovém tématu Karla Jaromíra Erbena Svatební košile, sklidil obrovský úspěch.

"Originálním způsobem jsme propojili klasickou hudbu s moderním scénickým tancem a rockovou hudbu s baletem. Na našem představení si na své přijdou nejen milovníci klasického divadla a baletu, ale i zarytí rockeři. Celloween propojuje tanec i hudbu, život i smrt, metal i klasiku, krásu a horor. Je prolnutím světů v nové dimenzi umění," prozradil před vystoupením k projektu za kapelu Arrhythmia Martin Přemyslovský. A protože chystané turné se bude konat v listopadu v období "Halloweenu", je podle protagonistů projektu spojení slova Celloween s jejich nástroji pro hororové téma symbolické.

V listopadu představí Arrhythmia spolu s Moravskou školou tance v rámci svého turné Celloween v dalších pěti městech. Projekt je výhradně dílem Přerováků a všichni do toho šli s neskutečným nasazením a zápalem pro věc. Muzikanti, tanečníci, zvukaři, osvětlovači, choreograf. Ale i ti, kteří projekt oživili doprovodným slovem, herci divadla Dostavník, sklidili za svůj výkon v Městském domě standing ovation. "Celloween bychom chtěli představit nejen v divadlech, ale i na velkých venkovních scénách u nás i v zahraničí. Projekt má vzhledem ke svému tématu kulturní i vzdělávací přesah a naším cílem je prostřednictvím několika výchovných koncertů přitáhnout mladší generace do divadelního prostředí," dodal Přemyslovský.

"Byl to krásný zážitek, úžasné vystoupení. Slovy se to prostě popsat nedá, to se musí vidět. Reakce publika v závěru byla spontánní, sál tleskal ve stoje. Je vidět, že jsou v Přerově šikovní lidé, kteří umí a mají co ukázat," svěřila se se svými pocity po vystoupení Jana Pospíšilová. A ostatním vzkazuje..."Pro ty, kteří nebyli na premiéře, nenechte si Celloween ujít, stojí to za to, budete nadšeni stejně jako já." Více na www.celloween.cz .

O budoucnost tohoto unikátního propojení tanečního baletu s originálním hudebním doprovodem se nemusíme bát a věříme, že se dočkáme dalších takových výjimečných projektů, jakým Celloween bezesporu je.

Reklama

Optika Mitáš s.r.o.

Katalog firem » Obchod » Oční optika

Velký výběr slunečních brýlí s polarizací. Sleva 40% na multifokální čočky, sleva 30% na zabarvovací čočky a na PC filtr, 20% na ztenčené čočky. Na počkání provádíme také drobné opravy. Měření zraku Po-Pá 8:00-17:00 (dle domluvy), bezbariérový vstup.