Reklama

Úterý 31. března 2020, svátek má Kvido, venku je 6.1 °C

Školní ples ve Vlkoši zahájila polonéza

Zprávy z regionu

14.3.2011

Autor: hcz

Plesová sezóna vrcholí a všude kolem se to dámami v róbách a pány v kvádrech jen hemží. Nejinak tomu bylo o víkendu i ve Vlkoši, kde se konal již druhý ročník Školního plesu. Ten pro místní a přespolní upořádala spolu s obcí Základní a mateřská škola Vlkoš.

Foto: Hana Žáčková

Ples začal polonézou a po ní zaplnili parket návštěvníci. K poslechu a tanci hrála kapela Clasic a nechybělo ani vystoupení přerovských tanečníků Lucie Pavlíkové a Jakuba Navaříka, kteří s ukázkami společenských tanců objížděli večer jeden ples za druhým.
A zatím co Lucka prozradila, že miluje všechny tance, Kuba se nechal slyšet, že má rád waltz, protože je to tanec velmi elegantní a jemný.

"Školní ples jsme uspořádaji již podruhé a lidé si ho opravdu oblíbili. Kromě místních sem jezdí nejen Přerováci, alei spousta obyvatel z přilehlých vesnic," prozradil místostarosta Zbyněk Kužela.

Foto: Hana Žáčková

hcz

Reklama

PROFI CREDIT - Mgr. Iveta Šťastná

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

*PODNIKATELSKÁ A OSOBNÍ PŮJČKA*

Půjčíme Vám na cokoliv a neptáme se,
na co peníze potřebujete.

Zrychlené vyplácení peněz - peníze na účtu ještě dnes !!!👍

Možnost odložit si až 3 splátky.

Půjčka s pojištěním schopnosti splácet - chrání Vás v případě neschopnosti splácet úvěr při nenadálých situacích jako je například dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úraz či invalidita.

Peníze pro podnikatele, živnostníky, zaměstnance, maminky či tatínky na MD i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.