Reklama

Úterý 3. října 2023, svátek má Bohumil, venku je 20 °C

Senioři pojedou lodí, navštíví kovozoo a usednou do divadelních křesel

Zprávy z regionu

23.8.2023

Autor: red

Další cestovatelský balíček nabízí seniorům město Přerov. Zatímco v srpnu měli možnost jet se svými vnoučaty zdarma do šmoulí vesnice, v září na ně čeká plavba po Baťově kanále, výlet do kovozoo ve Starém Městě a návštěva muzikálu v olomouckém divadle. Město účastníkům zaplatí vstupné a dopravu.

Foto: Magistrát města Přerova

Nabídka výletů je určena lidem nad 60 let, kteří bydlí v Přerově nebo v některé z místních částí. Platí, že kdo se přihlásí dříve, ten si zajistí místo. Přihlášky se budou přijímat od čtvrtku 24. srpna.

Ve středu 6. září se senioři vydají do Strážnice, kde je čeká plavba po Baťově kanále a následně stráví odpoledne v prostorách netradiční zoologické zahrady, kterou obývají zvířata v životní velikosti vyrobená z kovového šrotu. Další výlet na ně čeká 21. září, kdy navštíví v Moravském divadle Olomouc jeden z nejpopulárnějších broadwayských muzikálů Hello, Dolly.

Přihlašování na obě akce bude probíhat od 24. do 31. srpna, a to pouze osobně na odboru sociálních věcí a školství (Smetanova 7, 1. patro, kancelář č. 112). Zájemci si pro účely cestovního pojištění musejí s sebou vzít identifikační doklad, který musí předložit každý z účastníků.

red

Reklama

HRAD SOVINEC

Katalog firem » Cestovní ruch » Hrady, zámky

30. září a 1. října 2023
Jak vznikají dějiny
Bitva o Sovinec
Výročí - pětistá akce pořádaná na hradě Sovinec

Po oba dny se o Vaší zábavu postará Sokolník Monti
Skupina historického šermu BIBUS SPIRITUS
Šermířská a divadelní společnost MALBERK¨
Skupina historického šermu MOHELNICKÁ SEBRANKA
Loutkové divadlo Kašpárkův svět
Skupina dobových tanců MALARTES

Vstup na věž , prohlídka s průvodcem či ukázka řemesla samozřejmostí

VÍCE NA: http://www.spinavci.cz/bitva.htm