Reklama

Pátek 21. února 2020, svátek má Lenka, venku je 5.5 °C

Rodilá mluvčí z USA na Gymnáziu Jana Blahoslava a Střední pedagogické škole v Přerově

Zprávy z regionu

4.10.2019

Autor: red

Díky Fulbrightovu stipendijnímu programu působí v letošním školním roce na GJB a SPgŠ v Přerově rodilá mluvčí ze Spojených států amerických.

Fulbright Reception

Foto: GJB a SPgŠ

Emily DiMatteo pochází ze státu Connecticut a letos ukončila bakalářské studium na univerzitě v Pensylvánii, obor politická studia a ekonomie. Mimo jiné působí jako jazzová umělkyně a dobrovolnice pro sportovce se speciálními potřebami - dlouhodobě spolupracuje se Special Olympics.

Emily se aktivně zapojuje do výuky anglického jazyka, zvláště pak hodin konverzace a pro studenty plánuje i mimoškolní aktivity, odpolední kluby – filmový a hudební. Studenti projevili také mimořádný zájem o neformální setkávání mimo školu.

V návaznosti na spolupráci s Fulbrightovou komisí jsme měli možnost zúčastnit se v září slavnostní recepce v rezidenci velvyslance USA v Praze, kde proběhlo setkání asistentů, mentorů a ředitelů škol.

Mgr. Jitka Hastíková
vedoucí předmětové komise anglického jazyka na GJB a SPgŠ v Přerově

red

Reklama

RESTAURANT ROUTE 66

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Tento víkend Vás zveme na BURGERMANII. Těšit se můžete na hovězí, vepřové, kuřecí, sýrové a další burgery….Na čepu Pilsner Urquell, Zubr a další… Těšíme se na Vás v pátek od 17 hod, sobota a neděle od 10 hod.