Reklama

Pátek 2. prosince 2022, svátek má Blanka, venku je 0.3 °C

Rocková kapela Pantograf to rozjela na plný plyn. Restaurace Pivovar praskala ve švech

Zprávy z regionu

25.9.2022

Autor: hcz

Rocková kapela Pantograf , která na scéně funguje neuvěřitelných šestačtyřicet let, to v sobotu 24. září 2022 rozjela na plný plyn v restauraci Pivovar na sedmém setkání bývalých členů, ale i bývalých a současných fanoušků.

Restaurace praskala ve švech. Kluci přípravu na další setkání s fanoušky nepodceňovali. Pilně cvičili v nové zkušebně v Kozlovicích "Na smetišti".

Pantograf hraje už šestačtyřicet let a desátou sezónu v sestavě - Miloš Buček, Milan Strnadel, Míra Bedřich, Tomáš Hambálek, Luděk Kadák. Od března vystřídal za bicími Lukáše Brablíka, který se rozhodl po sedmi letech ukončit svou činnost v Pantografu, "bicmen" Patrik Stoklásek.

Setkání "Panťáků" a jejich fanoušků bylo úžasné. Kapela svým posluchačům nabídla nejen rockové pecky, ale i možnost se opět po roce setkat s přáteli a bývalými členy...

"Hrálo se skvěle. Je to díky našim fanouškům a kamarádům muzikantům, kteří nás pokaždé přijdou podpořit a vždy vytvoří perfektní atmosféru. Velké díky patří také Daliborovi "Mechovi" Neradovi za zkušebnu, Cukrárně Sum a Danu Klesnilovi a personálu restaurace Pivovar,....děkujeme, bez Vás by to nešlo, "řekl zpěvák Mira Bedřich.

hcz

Reklama

Cestovní agentura Palma - Alena Francová

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

PRODEJ ZÁJEZDŮ NA ROK 2023 JE JIŽ ZAHÁJEN!

Máme nejlepší first minute výhody! Jaké to jsou?First minute benefity:

nejnižší záloha jen 990 Kč na osobu,
nejvyšší slevy pro dospělé nebo 1 dítě zcela zdarma
bezplatné storno v období 45-30 dní před odletem
změna zdarma do 10 dnů před odletem k objednanému cestovnímu pojištění
seating zdarma na vybraných charterových letech se Smartwings pro stále zákazníky s klientskými karty

Navštivte naši kancelář v CA PALMA V OLYMPII V OLOMOUCI.

S nabídkou zájezdů Vám rádi poradíme, nabídku na míru přesně podle Vašich kritérií sestavíme!Přijďte si k nám pro dovolenou!Neváhejte nás i kontaktovat:www.ck-palma.czemail: palmaol@ck-palma.cz,telefon: 585 154 587, 777 990 759, 602 21 01 21Těšíme se na Vás!Vaše CA PALMAVíce nabídek Vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo u nás v kanceláři.