Reklama

Neděle 12. dubna 2026, svátek má Julius, venku je 13.8 °C

Restauraci Harmonie zaplnily krásné ženy

Zprávy z regionu

11.6.2015

Autor: Lenka Šimková

Ve středu 10. června to v Hotelu FIT pořádně žilo. Konal se zde velmi oblíbený Dámský salon, který si všechny přítomné užily, jak se patří. K vidění bylo několik módních přehlídek, kdy kromě známé značky Mad max fashion dostala prostor i značka Manell, specializující se na nevšední doplňky, a také nadějná návrhářka šperků Šárka Dostálová. K tomu všemu si návštěvnice mohly nechat poradit od osobní stylistky, získat cenné informace o permanentním make-upu nebo využít služeb naturopatického poradce.

Více než stovka žen a dívek si náramně užila svůj večer. Krátce po půl sedmé zahájila program Věra Lakomá z Agentury HIT a poté už následovala první módní přehlídka. Přítomné dámy mohly obdivovat kabelky a módní doplňky od značky Manell. Tato značka má svůj obchod na Žerotínově náměstí v Přerově a její nabídka je opravdu pestrá. Od klasických a společenských kabelek přes netradiční šátky kombinované s bižuterií až po kolekci deštníků. Velké zastoupení v jejím sortimentu má také obuv. Další módní přehlídka patřila španělské značce Mad max fashion, která nabídla prezentaci modelů na léto, ale také na začínající podzim.

V průběhu večera se všechny přítomné mohly seznámit i s návrhářkou šperků Šárkou Dostálovou. Když se člověk podívá na její nádherné náhrdelníky, náušnice či spony do vlasů, musí přemýšlet nad tím, jak je možné, že při studiu vysoké školy zvládá tvořit i tak propracované šperky. Modelky byly tentokrát oděny pouze do černé a šperky se tak náležitě vyjímaly. Po skončení přehlídky byla doslova tlačenice u Šárčina stánku Šperky s láskou, přítomné dámy si chtěly všechny skvosty prohlédnout pořádně zblízka a jen málokterá odolala, aby si domů jeden neodnesla.

Přestávky mezi jednotlivými přehlídkovými bloky vyplňovalo losování o zajímavé ceny, ale prostor dostaly také prezentace partnerů akce. Dámy se mohly poradit s vizážistkou studia Mary Kay Zuzanou Hrdličkovou, získat cenné informace v oblasti oblékání od osobní stylistky Renaty Nesvadbové nebo se dozvědět více o permanentním make-upu od Dany Sedlářové. Ani o občerstvení nebyla nouze. Personál restaurace Harmonie připravil na večer speciální letní salátové menu. Kdo zatoužil po porci něčeho vydatnějšího, mohl ochutnat některou ze specialit na grilu.

Na závěr programu se dobrovolníci mohli zúčastnit soutěže o bezplatný vstup na laser střelnici Hotelu Fit. "Jsem velmi spokojená, akce se opět skvěle vydařila. Už teď se těším na další Dámský salon, který se bude konat na podzim," řekla pořadatelka Věra Lakomá z Agentury HIT. A měla pravdu, neboť přítomné dámy se bavily i po skončení programu až do pozdních hodin.

Lenka Šimková

Reklama

Cestovní agentura Palma - Alena Francová

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

LAST MINUTE

Uvedená cena zahrnuje: letenky, transfery, ubytování se stravou all inclusive, delegát.

Kapverdy-Boa Vista: VOI HOTEL PRAIA DE CHAVES 5* 28.4.-6.5. z Prahy, cena od 31.500 Kč

Kapverdy-Sal: ROYAL HORIZON PONTA SINO 5* 21.4.-29.4. z Prahy, cena od 27.990 Kč

Řecko-Kréta: NEPTUNO BEACH, ZEUS HOTELS 4* 25.4.-2.5. z Prahy, cena od 15.990 Kč

Řecko-Rhodos: DELFINIA RESORT 4* 26.4.-3.5. z Prahy, cena od 10.990 Kč

Řecko-Kos: CANVAS BY MITSIS FAMILY VILLAGE 4* 10.5.-17.5. z Prahy, cena od 16.490 Kč

Egypt-Hurghada: MÖVENPICK WATERPARK RESORT & SPA SOMA BAY 5* 29.4.-6.5. z Brna, cena od 15.190 Kč

Egypt-Marsa Alam: PICKALBATROS PORTOFINO VILLAGGIO 5* 25.4.-2.5. z Brna, cena od 16.890 Kč

Turecko: ANNABELLA DIAMOND 5* 17.5.-24.5. z Ostravy , cena od 19.990 Kč

Španělsko-Gran Canaria: IGLORIA PALACE SAN AGUSTIN 4* 6.5.-13.5. z Brna, cena od 33.480 Kč

Kontakty:
www.ck-palma.cz
e-mail: palmaol@ck-palma.cz
telefon: 585 154 587
mobil: 602 21 01 21