Rekonstrukce v plném proudu: Nové lůžkové rehabilitační oddělení v přerovské nemocnici pomůže stovkám pacientů ročně
Nemocnice AGEL Přerov prochází rozsáhlou rekonstrukcí za více než 30 milionů korun, která výrazně zlepší péči pro pacienty i podmínky pro personál. Nemocnice na podzim otevře zmodernizované neurologické oddělení a zcela nové lůžkové oddělení rehabilitace. Obě pracoviště jsou v závěrečné fázi rekonstrukce, dokončují se stavební úpravy, malování a pokládka podlah, a připravuje se instalace vybavení a nábytku.
Neurologické oddělení se vrátí do budovy interny, kde vznikají moderní jedno a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, přičemž původní kapacita 28 lůžek zůstává zachována. V Pavilonu operačních oborů vznikne nové lůžkové rehabilitační oddělení s kapacitou 20 lůžek a možností rozšíření.
Nové rehabilitační oddělení umožní intenzivní následnou péči, zejména pro neurologické a ortopedické pacienty, pro které je ambulantní rehabilitace často nedostačující. Pacienti tak budou moci absolvovat rekonvalescenci přímo v nemocnici, bez nutnosti převozů do jiných zařízení.
red
Optika Mitáš s.r.o.
Katalog firem » Obchod » Oční optika
Každý čtvrtek provádíme v naší optice na Trávníku v Centru Trumf měření zraku, bezbarierový přístup.
OBJEDNÁVEJTE se telefonicky na čísle 581 203 169 nebo se za námi zastavte přímo v optice. 40% sleva na multifokální brýlové čočky, velké slevy na brýl. obruby.