Reklama

Pátek 18. září 2020, svátek má Kryštof, venku je 18 °C

Průtah Osekem nad Bečvou čeká rekonstrukce

Zprávy z regionu

27.8.2020

Autor: red

Motoristé projíždějící Osekem nad Bečvou se po kompletní opravě průtahu dočkají nového asfaltového povrchu. Rekonstrukce za cca 25,3 milionu Kč bez DPH startuje na začátku září s předpokládaným termínem dokončení v listopadu letošního roku.

Foto: ŘSD

V rámci stavební úpravy silnice I/47 bude provedeno obnovení kondice frekventované komunikace společně s pročištěním příkopů i odvodňovacího systému. Oprava silnice I/47 se bude týkat úseku mezi kilometry 42,7 a 44,9. Více než dvoukilometrová část silnice odolává průjezdu zhruba deseti tisíc aut denně, což potvrdilo sčítání dopravy v roce 2016. Výsledná hodnota cca 2 200 těžkých nákladních vozidel denně tak odpovídá těžkému dopravnímu zatížení. 

Během rekonstrukce řidiči projedou po neopravované polovině silnice I/47, kde bude šířka dostačující pro obousměrný provoz v režimu 1+1. Dvě evidovaná užší místa s nedostatečnou šířkou pruhů budou průjezdná bezpečně za pomoci regulovčíků s vysílačkami.

red

Reklama

RESTAURANT ROUTE 66

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Tento víkend Vás zveme na BURGERMÁNII.
Těšit se můžete na hovězí, trhané, kuřecí, vegetariánské a další burgery..! Na čepu Pilsner Urqeull, Zubr. Těšíme se na Vás od pátku 17 hod, sobota a neděle od 10 hod.