Reklama

Sobota 21. července 2018, svátek má Vítězslav, venku je 25.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Přijďte si zacvičit: Sportovní centrum Mlýn pořádá Dny otevřených dveří

Tipy a názory

23.9.2014

Autor: Zuzana Doleželová

Kruháč, Pilates, Piloxing, Fitness, Pole dance, Sexy pupík nebo Sexy zadek - to jsou jen některé z řady aktivit, které nabízí svým klientům Sportovní centrum Mlýn. V moderním fitness centru se skvělým zázemím a příjemným personálem se cvičí téměř samo. Pokud přemýšlíte, že byste rádi zpevnili tělo, nabrali svaly nebo se jen dostali do kondičky, je pravý čas.

Sportovní centrum Mlýn se návštěvníkům představí od 27. do 29. září. Dny otevřených dveří jsou ideální příležitostí, jak si na vlastní kůži vyzkoušet, co by vás bavilo a při jakém typu cvičení se cítíte dobře. O to jde totiž především. V moderních prostorách si přijde na své snad každý, fitness centrum nabízí nejen klasické posilovací stroje, ale také řadu cvičení, při nichž se krásně formuje postava a protahuje celé tělo.

27. září si návštěvníci mohou zajít na Kruháč, Pilates, Schwinn cycling, Piloxing, SM systém, Bodystyling, ale třeba také Jógu, cvičení na balonech, H-core, Flexibary. A obzvlášť dívky ocení Sexy zadek a Sexy pupík. Čeká na vás také FitnessWorkout nebo Dynasso Bossa. Začíná se už v 08:00 a končí se v 17:00.

28. září je celé dopoledne vyhrazeno pro fitness, které bude pro všechny návštěvníky zdarma, a to konkrétně od 08:30 do 12:30.

29. září odpoledne se pak připravte na žhavou novinku, o níž jsme vás již informovali - pole dance. První lekce startuje v 15:00, druhá pak v 15:45.

Dny otevřených dveří se rychle blíží, tak si včas rezervujte místo. Stačí napsat na e-mail rezervace@sportovnicentrum.eu, nebo zavolat na číslo 731 548 211.

Zuzana Doleželová

Reklama

Divadelní V. klub Přerov

Katalog firem » Kultura » Divadla

Divadelní komedie
MANŽELSTVÍ V KOSTCE.
5.9. od 19.00

MANŽELSTVÍ V KOSTCE

scénář a režie: Luboš Balák
hrají: Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil

Píše se rok 1987. Léto. Jez na Berounce. Mladý Emil alias Válec se právě pokusil nebezpečný jez sjet. Udělal se. A vůbec to nevypadalo dobře. Naštěstí ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila. Vytáhla ho za pádlo. A když tak seděli po prožitém nebezpečí v letní podvečer na břehu Berounky, a hlasitě oddychovali, zamilovali se. To byl začátek jejich dlouhé cesty. Začátek manželství, které pak trvalo sto let.

Manželství v kostce je nová komedie Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen, který netrvá jen sto let a který se netýká jen dvou jedinců. Týká se všech a prožíváme ho znovu a znovu. Emil a Marcela ho dávají jen poněkud extrémněji. Kolikrát se vlastně toho druhého pokusili zavraždit? A jak je možné, že ten druhý partner ještě vůbec žije? A jak to, že jsou pořád spolu a nepukla jim hlava?