Reklama

Pátek 24. března 2023, svátek má Gabriel, venku je 15.1 °C

Přerovští Mammoths to rozjeli v Městském domě

Zprávy z regionu

4.2.2023

Autor: hcz

Plesová sezóna je v plném proudu. V sobotu 4. února večer se v Městském domě sešli hráči a příznivci amerického fotbalu na 2. reprezentačním plese Mammoths. Kromě bohaté tomboly nechybělo ani vyhlášení nejlepších hráčů ročníků 2020, 2021a 2022.

Hráči přerovkých Mammoths v sobotu nechali dresy doma a vyrazili na ples do Městského domu. K tanci a poslechu jim hrála kapela Kameron a v průběhu tanečního veselí nechybělo ani vystoupení Fitness Sýkorek AVE nebo uvedení do síně slávy Davida Novotného, který se ujal před deseti lety, kdy klub Mammoths v Přerově vznikl, trenérských oteží.

"Se mnou klub zakládali minimálně dva lidé, Pavel Peška a Laďa Samohýl, kterým bych chtěl poděkovat. Teď jsem si dal ale další cíl, a to pozvednout přerovský basketbal. Není to nic kluci proti vám. Americký fotbal je moje srdcovka, ale basketbal byl předtím, než jsem začal hrát americký fotbal," řekl David Novotný.

 

Poté následovalo vyhlášení nejlepších hráčů ročníků 2020, 2021 a 2022. Nechyběla sni bohatá tombola se 175 cenami.

Přerovský Mammoths je amatérský klub amerického fotbalu, který jako jediný zastupuje tento sport na Střední Moravě. Klub byl založen v roce 2012 a od tohoto roku je členem
ČAAF. Od roku 2020 působí v české nejvyšší soutěži. První tréninky probíhaly v v parku Michalov. Poté, co se tým rozrostl, začal trénovat a hrát na Viktorce Přerov.

 

hcz

Reklama

Svítidla INTEX

Katalog firem » Obchod » Svítidla

Svítidla pro vnitřní, venkovní použití. Návrhy osvětlení domů, bytů, kanceláří, zahrad. Poradenská činnost. Stolní lampy, stojící lampy, kancelářské osvětlení, lustry, stropní sv...