Reklama

Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, venku je 15.3 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Přerovský ples v Městském domě se nesl na vlně krásných žen

Zprávy z regionu

12.3.2023

Autor: hcz

Za vším hledej ženu, aneb noc královen.....Tak zněl podtitul Přerovského plesu, který se po dvouleté pauze vrátil do Městského domu. Sobotní ples, který se konal 11. března 2023 pod záštitou Města Přerova, nabídl návštěvníkům nejen skvělé hudební vystoupení a hvězdné hosty, ale i občerstvení a bohatý doprovodný program.

Přerovským plesem provázela návštěvníky herečka, modelka a moderátorka Eva Decastelo. Program byl bohatý. Nechyběly soutěže o ceny, fotokoutek, módní přehlídka, zážitková gastronomie, DJ a afterparty Radia Haná. Přerovský ples si užívali všichni návštěvníci Městského domu. "Jsme rádi, že můžeme návštěvníkům opět nabídnout to nejlepší, a to i díky podpoře našich partnerů, bez kterých by to nešlo. Děkujeme," řekl ředitel spolupořádající agentury Forsberg Marek Berger.

A co všechno si návštěvníci mohli užít? Kromě koncertu slovenské pěvecké hvězdy Kristíny nechyběl ani Honza Mlčoch s písněmi Karla Gotta a členové tanečního studia Tomáše Komendy, kteří si pro návštěvníky připravili jednu z nejznámějších tanečních choreografií všech dob a ples zahájili "Hříšným tancem". Poté přivítal na plese všechny přítomné primátor města Přerova Petr Vrána, který připomněl také letošní významné výročí narození biskupa Jednoty bratrské, přerovského rodáka a učence Jana Blahoslava. Návštěvníci se skvěle bavili. K tanci i poslechu jim hrála hudební skupina Jamr´s.

hcz

Reklama

RJ - Cyklo Konečný

Katalog firem » Obchod » Cykloprodejny

PRODEJNA: KRAMÁŘOVA 15(u nádraží)
Jízdní kola značek Maxbike,Rock Machine,Galaxy,Stevens.Velký výběr náhradních dílů,kvalitní servis.
.Garanční prohlídka a seřízení po ujetí cca 100 km.

Elektrokola:Lectron,R.Machine.
Novinka:E-Babeta,cena 24.900,-Kč