Reklama

Sobota 28. května 2022, svátek má Vilém, venku je 16.1 °C

Přerovské Horní náměstí ožilo velikonočním jarmarkem

Zprávy z regionu

17.4.2022

Autor: hcz

Slunečné počasí se studeným větrem, takové byly nedělní oslavy Velikonoc na Horním náměstí v Přerově. Nechyběl tradiční jarmark, hudba, tanec, šermíři, dravci a na stáncích bylo i něco dobrého k zakousnutí. Během nedělního dne přišly na náměstí stovky lidí.

"Na letošní jarmark přijelo třicet stánkařů a na podiu vystoupí nejen děti ze SVČ Atlas a Bios, ale i skupiny historického šermu - Nuntius Regius, Valmont a Markus M. Chybět nebudou ani ukázky sokolníka s dravými ptáky, zatančí orientální tanečnice ze skupiny Isanda a o pravou atmosféru se postará přerovská hudební skupina Rabussa, která hraje renesanční muziku," řekla Renata Tšponová ze spolku Anima Historica, který spolu s Markus M a KIS Velikonoční jarmark na Horním náměstí pořádají.

"Po dvouleté odmlce se to již v Přerově začíná rozjíždět a to je moc dobře. Kulturní akce nám už tady moc chyběly a Velikonoční jarmark byl jednou z nich. Zítra je "šmigrust", a tak jsme tady vnukovi koupili tatar a vnučce zase několik kraslic, aby měla co rozdávat," prozradila Blanka Pavelková.
hcz

Reklama

Katarína Vaňková, DiS – specialista na oddlužení AK Mgr. Martin Ludvík Advokát

Katalog firem » Finance » Oddlužení, dluhové poradenství

Naší hlavní činností je dluhové poradenství a řešení insolvencí, zpracování a podání insolvenčních návrhů, konkurzy malých firem (s.r.o.), právní poradenství po celou dobu insolvence.

Poskytujeme i poradenství maminkám ohledně zvýšení výživného, vymáhání výživného a nově i možnost získat tzv. náhradní výživné od státu až 72.000 na 1 dítě!

Nabízíme pomoc při výkupu nemovitosti do bytového družstva těm, kteří jsou již v insolvenci a kterým chce ins. správce nebo věřitel prodat majetek.

Stačí zavolat nebo napsat na uvedené kontakty a vše spolu vyřešíme. Pracujeme i on-line.. po celé ČR.