Reklama

Středa 19. června 2019, svátek má Leoš, venku je 27.3 °C

Přerov oslavil Nový rok velkolepým ohňostrojem u Bečvy a koncertem Synkopy na náměstí TGM

Zprávy z regionu

2.1.2019

Autor: hcz

Je úterý večer, Nový rok a drobně mrholí. Na městské hradby a ke břehům řeky Bečvy míří davy lidí. Všichni nedočkavě čekají na odpálení novoročního ohňostroje. To ale není jediná oslava nového roku, která Přerovany tento večer čeká. Na náměstí TGM poté oslavy pokračují koncertem přerovské kapely Synkopa.

V šest hodin večer přivítala Přerovany u Bečvy tisková mluvčí přerovského magistrátu Lenka Chalupová spolu s primátorem města Petrem Měřínským. Poté se všechny oči zvedly k rozzářené obloze. Velkolepou podívanou sledovali lidé nejen z hradeb, ale i z břehů řeky Bečvy nebo z lávky. "Ohňostroj byl úžasný, teď ještě zajdeme na náměstí na Synkopu. Dáme si svařák, probereme s přáteli oslavy Silvestra a zamíříme domů. Svátky jsou za námi a my jdeme zítra do práce," svěřil se Pavel Hanák.

Foto: Hana Žáčková
Foto: Hana Žáčková

A i když pršelo, zamířily od Bečvy na Synkopu stovky lidí. "Nedávno mně známý říkal, že je Přerov mrtvý město. Nevěřil jsem mu, ale tohle mně hlava nebere... na náměstí je program a stánkaři otevřou jen jeden stánek s jídlem a jeden s alkoholem..., není to trochu málo?... Chtěli jsme tady s manželkou pobýt, ale asi pojedeme domů. Ve frontách se mně stát nechce," řekl Petr Jurek, který přijel do Přerova za kamarády.

Foto: Hana Žáčková

hcz

Reklama

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Katalog firem » Služby » Realitní kanceláře

Informační leták: nabidka_6297.pdf

Pronájem bytu 4+1 v Hranicích, Masarykovo náměstí

Nabízíme pronájem nově zrekonstruovaného bytu v 3 NP. na Masarykově náměstí v centru Hranic s nádechem historie. Byt je po kompletní rekonstrukci a dispozičně řešen jako 4+1. Pokoje jsou slunné a nadstandardně prostorné. Částečná historie bytu zachována ( dveře a parkety ). Do bytu se vstupuje přes velkou vstupní halu na kterou navazují dva průchozí pokoje, jeden neprůchozí, komora, WC a kuchyň. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů ( plynová varná deska , elektrická trouba, myčka a lednice s mrazákem ) . Z kuchyně je vstup na balkón a do nejmenšího pokoje. V koupelně je nový sprchový kout, umyvadlo včetně pračky se sušičkou. Možnost využívat zahrádky za domem. Nájemné 16.500,- Kč + zálohy na energie Vratná kauce 33.000,- Kč Provize 15.000,- Kč Volné ihned. Iveta Radilová 724 100 130