Reklama

Středa 10. srpna 2022, svátek má Vavřinec, venku je 20.4 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Přerov má svého Kollera, Restaurace Pivovar zažila další vydařenou akci

Zprávy z regionu

10.10.2021

Autor: hcz

Sobotní večer patřil v přerovské restauraci Pivovar legendární kapele Spektrum i rockovým fanouškům a milovníkům hitů kapely Lucie. Bylo plno a to nejen na parketu. Známé skladby Lucie a Davida Kollera si ale tentokrát střihla vznikem mladá, avšak muzikantsky k nerozeznání od originálu, místní kapela Lucie - David Koller Tribute Band se zpěvákem a kytaristou Markem Filípkem.

"Kapela Lucie - David Koller Tribute Band vznikla koncem léta 2019, když jsem se na jedné soukromé akci, kde jsem hrál, setkal s Markem Filípkem, který tam byl jako host, ale během večera vzal do ruky kytaru a zahrál pár písniček od Lucie. Byl jsem z jeho výkonu tak nadšený, že ještě ten večer jsem mu nabídl, že dáme dohromady kapelu. Jako první jsem oslovil mé spoluhráče z kapely Spektrum - kytaristu Zbyňka Dudu a klávesáka Jana Valtera. Těžší bylo sehnat vhodného bubeníka, ale nakonec jsme objevili toho pravého - Petra Hrušku z kapely Negativ. V této sestavě jsme v létě 2020 odehráli pár úspěšných koncertů, ale pak z časových důvodu a velké pracovní vytíženosti odešel hráč na klávesové nástroje Jan Valter, za kterého jsme prozatím nenašli náhradu a tak v současné době hrajeme ve čtyřech s klávesovými podklady," prozradil kytarista, zpěvák a dramaturg sobotního koncertu Mojmír Holíček.

První půlka koncertu patřila v Restauraci Pivovar kapele Lucie - David Koller Tribute Band a ta druhá? O tu se postarala spřízněná, léty ošlehaná legenda přerovské zábavové scény, kapela Spektrum.

"Paráda, super akce, nejen co se týká výběru kapel, ale i atmosféry, která tady panovala. První půlka koncertu mě překvapila, ještě jsem kapelu Lucie - David Koller Tribute Band neslyšel, ale byl to fakt nářez. A Spektráci? Na ty jsem chodil jako mladej, když jsme pařili s partou na zábavách. Na dnešní akci mě pozval kámoš a jsem rád, že jsem mu nedal košem," svěřil se pětapadesátiletý Petr L.

hcz

Reklama

Cestovní agentura Palma - Alena Francová

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

Egypt - Marsa Alam
Odlet Brno 15.08.2022


FLAMENCO BEACH RESORT ****
7 nocí All inclusive, dítě od 8 390 CZK
13 890 Kč

HOTELUX ORIENTAL COAST ****
7 nocí All inclusive, dítě od 8 390 CZK
14 590 Kč

ROYAL BRAYKA BEACH ****
7 nocí All inclusive, dítě od 8 390 CZK
15 190 Kč

THREE CORNERS EQUINOX ****
7 nocí All inclusive, dítě od 8 390 CZK
15 690 Kč

SHONI BAY ****
7 nocí All inclusive, dítě od 8 390 CZK
16 090 Kč

PICKALBATROS SANDS PORT GHALIB *****
7 nocí All inclusive, dítě od 7 990 CZK
16 290 Kč

Více nabídek Vám rádi sdělíme telefonicky, emailem nebo u nás v kanceláři!

více na: www.ck-palma.cz