Reklama

Neděle 2. října 2022, svátek má Olívie, venku je 11.7 °C

Podzim ve znamení speciálu ZUBR Extra hořký 12,5 %

Zprávy z regionu

9.9.2022 aktualizováno 19.9.2022 12:38

Autor: red

Letní limitovanou edici jedenáctky ZUBR Polotmavý v těchto dnech střídá na čepech oblíbený podzimní svatováclavský speciál ZUBR Extra hořký 12,5 %, který byl uvařen k příležitosti svátku svatého Václava, patrona českého piva. Limitovanou edici tohoto výjimečného světlého ležáku si můžete vychutnat ve více jak dvou stovkách restaurací na střední a východní Moravě.

"Věříme, že svatováclavský speciál ZUBR Extra hořký 12,5 % bude pro milovníky piva extra zážitek," říká Nataša Rousková, sládková pivovaru ZUBR, a dodává: "Tento ležák s 5,5 % alkoholu, který byl uvařen podle tradiční receptury z několika vybraných odrůd českého chmele, vyniká svou výraznou intenzívní hořkostí a lahodnou chutí. Intenzivní hořkosti speciálu jsme docílili dávkováním chmelu během chmelovaru do piva na pětkrát v přesně stanoveném množství a čase. Pro dosažení výsledné chuti je důležitá také doba zrání v ležáckém sklepě při nízké teplotě a ta činí v případě tohoto speciálu 65 dní."

Kde si můžete vychutnat ZUBR Extra hořký?

Speciál ZUBR Extra hořký 12,5 % si můžete vychutnat ve vybraných pivnicích a restauracích na Moravě. Výhradně v pivovarské prodejně v Přerově si pak můžete zakoupit speciál také v jeho nefiltrované podobě v originálních lahvích s patentním uzávěrem o objemu 0,75 l a 2 l.

red

Reklama

HRAD SOVINEC

Katalog firem » Cestovní ruch » Hrady, zámky

Hrad SOVINEC
1 + 2. října
BALADY ZBOJNICKÉ

O zábavu se postarají:
Famózní šermíři BIBUS SPIRITUS
Významná šermířská a divadelní společnost FUENTE OVEJUNA
Skupina historického šermu NUNTIUS REGIS
Sokolník Monti
řemeslo Kovářské představí Mistr Jakub a U aničky si budete moci vyrobit svíčku
V ceně vstupenky je samozřejmě vstup na věž a prohlídka hradu
více na:https://www.spinavci.cz/plakat_bz.htm