Reklama

Středa 12. června 2024, svátek má Antonie, venku je 16.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

O rockový nářez se v rock klubu Véčko postarala kapela Jannis Band

Kultura

26.3.2022

Autor: hcz

Sobotní večer patřil v Klubu Véčko rockové pařbě a Jannis Bandu, kapele, která má ve svém repertoáru pecky od Status Quo, ZZ Top, Rolling Stones, Creedence Clearwater Revival, nebo Bachman–Turner Overdrive. Bylo plno a návštěvníci si večer užili a připomněli si rock&roll šedesátých a sedmdesátých let.

"Když mě kluci z Jannis Bandu oslovili, že by si tady rádi zahráli, já nemohla nic jiného, než souhlasit, protože to, co hrají, jsou staré zapomenuté rockové fláky, které všichni milují. Náš klub je sice menších rozměrů, ale o to víc je rockovější a účast na takových akcích bývá vždy vysoká a atmosféra spontánní. Sezónu nám otevřela prostějovská kapela Black Sabbath DIO Tribute, která má náš klub jako domovskou scénu. Letos se všichni mohou těšit také na vystoupení brněnské kapely Deep Purple revival," prozradila Věra Švejnochová, která stojí nejen za otevřením rockového klubu Véčko, ale i za pořádáním veškerých akcí v něm a všem milovníkům rocku přeje hlavně "Hodně rocku".

"Mimo hudebních vystoupení pořádáme i divadelní scény. Chybět nebude přesunuté představení s Tomášem Matonohou a pražské představení Sketchman s Romanem Zachem. Sketchman je příběh jednoho muže, kterému řekli, že ztratil humor. Jak se s tím dá žít a jak se s tím vyrovnat, když se muž humorem živil?....o tom je tato hra. Pro všechny, kteří budou chtít navštívit představení, můžeme zajistit až sedmdesát míst. Ale dobrých lidí se vejde...." dodává s úsměvem Švejnochová.

I tentokrát se návštěvníci rockového klubu Véčko skvěle bavili. "Akce super, kapela super...nic víc se k tomu nedá říct, prostě jedním slovem paráda," okomentoval rockovej nářez jeden z návštěvníků.

hcz

Reklama

MK Bike sport

Katalog firem » Obchod » Cykloprodejny

Nabízíme největší výběr jízdních kol v regionu a to: MTB 26“--29“, Crossové, Gravel, dětské, City, Cruiser, silniční, DH, 4X, BMX, freestyle, elektrokol ... Značky - Author, Kelly´s...