Reklama

Úterý 11. srpna 2020, svátek má Zuzana, venku je 20.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Nový rok přivítali Přerované velkolepým ohňostrojem. Kapely Penzistor a Pirillo na náměstí oslavy uzavřely

Zprávy z regionu

2.1.2020

Autor: hcz

Tisíce Přerovanů přivítalo nový rok 2020 na břehu řeky Bečvy velkolepým ohňostrojem. Poté program pokračoval na náměstí TGM vystoupením kapel Penzistor a Pirillo.

Ohňostroj byl tematicky věnovaný Janu Amosi Komenskému. Při sestavování choreografie ohňostroje s názvem Labyrint světa a ráj srdce se ohňostrůjce Pavel Novák nechal inspirovat číslicí čtyři. "Máme čtyři roční období, čtyři světové strany, čtyři živly - a i zmíněné srdce má čtyři komory," prozradil Novák. Popřát hodně štěstí a zdraví Přerovanům do nového roku přišel také primátor města Petr Měřínský.

Tisíce lidí sledovaly odpálení ohňostroje nejen z obou břehů řeky Bečvy, ale i z městských hradeb, z lávky a z Tyršova mostu. Na velkolepou podívanou se přijeli podívat i přespolní. "Do Přerova jsem se těšila nejen na ohňostroj, ale i na program na náměstí," svěřila se Ostravanka Marta. "A program mě nezklamal, stejně jako ohňostroj byl velkolepý."

 

 

Po ohňové show se davy lidí přesunuly na náměstí TGM. Na pódiu to rozjela kapela Penzistor a "přiletěl" i "netopýr" v podobě hosta, skupiny Pirillo.

hcz

Reklama

Sportovní centrum Mlýn

Katalog firem » Sport » Sportovní zařízení, centra

Moderní fitness centrum s největší cardio zónou, squash, badminton, velká nabídka skupinových cvičení, dětský koutek, kulečník, ping-pong