Reklama

Pátek 18. září 2020, svátek má Kryštof, venku je 17.9 °C

Na letošním "korona" kytarovém rekordu na hradbách hrálo 38 kytaristů

Zprávy z regionu

30.8.2020

Autor: hcz

Poslední srpnovou neděli se na hradbách u Neptuna konal již čtvrtý ročník kytarového rekordu v Přerově. Šest skladeb zahrálo společně na jednom místě 38 muzikantů.

"Nechtěli jsme porušit tradici a tak jsme se rozhodli, že letošní ročník kytarového rekordu uspořádáme. Tento ročník je spíše o potkávání, nejde ani tak o překonání rekordu. Je to takový korona rekord," řekl organizátor kytarového rekordu Pavel Ondrůj.

Vše zlé je k něčemu dobré. Podle Lady Galové, která stejně jako předchozí ročníky i ten letošní moderovala, by nikdy na pódiu spolu s našimi muzikanty nevystoupil zakladatel kytarového rekordu v Polsku Leszek Czichonski, neboť v květnovém termínu a čase, kdy se kytarový rekord pořádá na hradbách v Přerově, se koná i kytarový rekord ve Wroclawi. V loňském roce hrálo ve Wroclawi na jednom místě a v jednom čase přes 7000 muzikantů.

"Letošní korona kytarový rekord je věnován Ivanovi Královi, který v mládí emigroval do Ameriky. Tento zpěvák, muzikant, skladatel a producent se stal v pětasedmdesátém roce kytaristou Patti Smith, pro kterou napsal spoustu hitů. Úspěch měl ale i v Čechách, kde napsal písničky například pro kapelu Lucie nebo Mňágu a Žďorp. My si ho dnes připomeneme třemi skladbami. Budou to Blues pro tebe, Mám svůj stín a Sen od Lucie," doplnil Ivan Němeček, který z pódia doprovázel spolu s kapelou Travellers a hosty ostatní přihlášené kytaristy.

hcz

Reklama

STEVE REEVE s.r.o. - Pánská móda

Katalog firem » Obchod » Oděvy a butiky » Pánská móda

TANEČNÍ JSOU TADY - OBLÉKNEME VÁS.

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME:
- OBLEKY- SPOLEČENSKÉ, BUSINESS
- KALHOTY OBLEKOVÉ, PRO VOLNÝ ČAS
- KOŠILE NOVÝCH VZORŮ
- SPOLEČENSKOU OBUV
- OPASKY
- ŠIROKOU ŠKÁLU MÓDNÍCH DOPLŇKŮ VČETNĚ NOVÉ KOLEKCE KRAVAT A MOTÝLKŮ zn. COLLECTION ADAM

POMŮŽEME VÁM RÁDI S VÝBĚREM, DOLADÍME DETAILY...

LZE U NÁS TAKÉ ZAKOUPIT:
- ELEGANTNÍ SVETRY, VESTY, JEMNÝ ÚPLET
- VOLNOČASOVÁ SAKA
- JEANSY S VYSOKÝM PASEM I V NADMĚRECH
- LETNÍ BEKOVKY

!!!PRO DÁMY!!!

JEANS MARTEN S VYSOKÝM PASEM

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU! TĚŠTE SE NA VÁŠ NOVÝ OUTFIT!

!!!SLEVA NA VYBRANÉ DRUHY OBLEKŮ. CENY OD 2999,-!!!