Reklama

Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan, venku je 15.3 °C

Monika Absolonová, O5 a Radeček, takový byl Přerovský ples plný světel a lásky

Zamilované páry a písně Moniky Absolonové. Šaty dam září v jemných barvách světel a téma letošního Přerovského plesu Láska a vášeň je všudypřítomné. Takový byl sobotní předvečer Mezinárodního dne žen v sále Městského domu. Hvězda večera Monika Absolonová skladbami Teď královnou jsem já nebo Lásko má, já stůňu téma plesu skvěle zvýraznila.

Radio Haná spolu s agenturou Forsberg pořádalo Přerovský ples. Z úsměvů návštěvníků čišela spokojenost. "Začali jsme novou tradici a já bych byl rád, kdyby se Přerovský ples stal tradicí trvalou," řekl primátor města Přerova Petr Měřínský. Návštěvníci byli spokojení. "Přišli jsme se podívat na přerovskou "honoraci" a moc se nám tady líbí. Ples je úžasný a je plno," prozradil s úsměvem na tváři jeden z nich.

"Jsem rád za celý produkční tým, že děláme městské plesy, které baví a lidem se líbí. Začali jsme před lety s prestižním Omega Olomouckým plesem a ten si hned získal takový věhlas, že jsme naši produkci rozšířili do Uničova, Šumperka, Krnova, Prostějova a nově do Přerova," dodal výkonný ředitel pořádající agentury Forsberg Marek Berger.

Pečlivě připravený program plesu, který uváděla televizní moderátorka Gábina Partyšová, přinesl spolu s koncertem hvězdy muzikálů Moniky Absolonové i další jedinečné zážitky. Svými známými songy rozproudila sál i oblíbená šumperská kapela O5 a Radeček a špičkový hudební výkon předvedla i plesová kapela Jamr’s.

 Reklama

MK Bike sport

Katalog firem » Obchod » Cykloprodejny

Nabízíme největší výběr jízdních kol v regionu a tp:MTB 26“--29“, Crossové, dětské, City, Cruiser, silniční, DH, 4X, BMX, freestyle, elektrokol ... Značky - Author, Kelly´s, Kenzel, Pel...