Reklama

Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid, venku je 0.1 °C

Moderní gymnastky dovezly z Mariboru čtyři medaile

Zprávy z regionu

14.12.2022

Autor: red

Za posledním závodem sezóny zamířily přerovské moderní gymnastky do Slovinska, kde byl oddíl DŠRG Branik  Maribor pořadatelem již XXII. ročníku mezinárodního závodu jednotlivkyň a společných skladeb.

Ve dvoudenním klání se na startu prezentovalo 275 gymnastek z 23 klubů desíti zemí - Austrálie, Bosny a Hercegoviny, Chorvatska, Francie, Maďarska, Německa, Itálie, Rakouska, Slovinska a České republiky. V sobotu večer na koberci ukázal svou skladbu s pěti míči juniorský tým ve složení Olívie DOČEKALOVÁ, Nela HASOŇOVÁ, Michaela KORITAROVÁ, Zuzana LESÁKOVÁ a Adéla MIKEŠKOVÁ. Na závěr ukázaly nejlépe ohodnocenou skladbu v sezóně se ziskem 20.000 bodů, za domácím týmem zaostaly o 1,3 bodu a získaly stříbrné medaile.

V neděli odpoledne si v kategorii juniorek B poměřilo síly 23 juniorek. Eliška ZBOŽÍNKOVÁ si ke svému vystoupení vybrala kužele. Rozhodčí ji ohodnotily výbornou známkou 21,50 bodu a podělila se o prvenství s Lejkom Julií z TV 1861 Ingolstqadt. Dvě zástupkyně nastoupily v kategorii seniorek B. Sedmnáctiletá Stela DOČEKALOVÁ předvedla míč bez výraznějšího zaváhání a známkou 19.867 získala druhé místo. Obruč doprovodila na vystoupení Kateřinu VAŘÁKOVOU, která toto náčiní suverénně ovládla a získala prvenství za bodový zisk 23.933.

 

Všem našim zástupkyním míří velká gratulace za výbornou reprezentaci klubu a Města Přerova.

Přerovské moderní gymnastky mají za sebou nejlepší sezónu v historii oddílu se ziskem čtyř titulů, dvou stříbrných a jednoho bronzového kovu z republikových mistrovství a ze zahraničních klání dívky dovezly cenné kovy v poměru 3-4-3.

Poděkování patří celému trenérskému týmu za celoroční nasazení, trpělivost, energii a čas, který dívkám věnují.

Nyní se malí i velcí připravují na závěrečné vystoupení pro veřejnost, Vánoční akademii, která proběhne na sportovní hale Start, U Tenisu 16, v sobotu 17. prosince od 17:00.

Srdečně zveme všechny příznivce estetického sportu.

red

Reklama

AUTOŠKOLA ZAPLETAL

Katalog firem » Vzdělávání » Autoškoly

AUTOŠKOLA ZAPLETAL je soukromým zařízením pro výcvik budoucích řidičů. Patří v současné době ke známým a úspěšným autoškolám nejen v Přerově. Výukou se autoškola zaměřuje na ...