Reklama

Sobota 28. května 2022, svátek má Vilém, venku je 15.5 °C

Michalov je připraven na sezónu. Pískové cesty v parku jsou opraveny

Zprávy z regionu

21.4.2022

Autor: red

Druhá etapa oprav pískových cest v parku Michalov byla dokončena. Úpravy byly původně plánovány až do 10. května, ale díky včas zahájeným přípravným pracím a příznivému počasí se už mohly brány parku z Máchovy ulice otevřít.

Foto: Magistrát města Přerova

Oprava vyšla celkem na 3 miliony korun a zahrnovala výměnu povrchu od vstupu v Máchově ulici až po květnici a osazení nových ocelových obrubníků u části pískových cest. Zároveň s těmito opravami byly nově osazeny stromy a keře u vchodu z Máchovy ulice a byl obnoven trávník hydroosevem v květnici. Tyto práce přišly na 530 tisíc korun. Dále byl opraven vnitřní nátěr kašny, která je už také připravena na sezonu. Nezapomnělo se ani na dětské návštěvníky - na pískovištích byl vyměněn písek a dětská hřiště prošla revizemi. Nově návštěvníky potěší záhony azalek, ke kterým přibydou ještě letničky.

Foto: Magistrát města Přerova

red

Reklama

Katarína Vaňková, DiS – specialista na oddlužení AK Mgr. Martin Ludvík Advokát

Katalog firem » Finance » Oddlužení, dluhové poradenství

Naší hlavní činností je dluhové poradenství a řešení insolvencí, zpracování a podání insolvenčních návrhů, konkurzy malých firem (s.r.o.), právní poradenství po celou dobu insolvence.

Poskytujeme i poradenství maminkám ohledně zvýšení výživného, vymáhání výživného a nově i možnost získat tzv. náhradní výživné od státu až 72.000 na 1 dítě!

Nabízíme pomoc při výkupu nemovitosti do bytového družstva těm, kteří jsou již v insolvenci a kterým chce ins. správce nebo věřitel prodat majetek.

Stačí zavolat nebo napsat na uvedené kontakty a vše spolu vyřešíme. Pracujeme i on-line.. po celé ČR.