Reklama

Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka, venku je 0.6 °C

Mažoretky Gina získaly titul na Mistrovství světa v Praze

Zprávy z regionu

29.8.2019

Ve dnech 20.8. až 24.8.2019 se mažoretky Gina Brodek u Přerova účastnily vrcholné závěrečné soutěže této sezóny, Mistrovství světa v Praze.

Defilé juniorky

V úterý 20. srpna soutěžily v seniorské věkové kategorii s náčiním baton dvě sestavy. Duo s názvem Wings ve složení Anna Režná a Veronika Pospíšilová, které se staly II. vicemistryněmi světa, miniformace na téma Cats skončila na 9. místě.

Duo Wings

Cats

Ve středu soutěžily mažoretky v juniorské věkové kategorii s náčiním baton, kde byly mažoretky Gina žhavými kandidátkami na medailová umístění v těchto královských mažoretkových disciplínách. V soutěžní kategorii defilé náčiní baton na skladbu Everlasting love po velmi úspěšné sezoně, kdy získaly první místo jak na mistrovství republiky, tak i mistrovství Evropy, měly nelehký úkol, a to udržet tuto vítěznou linii, což se jim podařilo a vybojovaly titul mistryň světa! V kategorii pódiové skladby (stage) se Giny vrhly do bojů se sestavou Cínový vojáček, když se utkaly s velmi silnými a vyrovnanými týmy, kde již vyhlášení do šestého místa se považuje za velmi skvělý výkon. Nakonec skončily na čtvrtém místě.

Cínový vojáček

Na MS v Praze se dále nominovaly hned dvě miniformace tohoto týmu (formace v počtu 4 až 7 mažoretek), kdy ve velké konkurenci dosáhly obě tyto sestavy skvělého umístění. Miniformace na téma Flamengo 4. místo (Blažková Tereza, Hluší Taťána, Křepelková Kamila, Maršálková Adéla, Trefilová Tereza, Vránová Pavlína) a miniformace Cikánky 5. místo (Beranová Lucie, Fuksová Sára, Hluší Žaneta, Kovářová Aneta, Němcová Veronika, Pěnkavová Dana, Šlajsová Leona).

Flamenco

Cikánky

Dále se mažoretky Gina probojovaly na MS i v kategorii duo-trio ve složení Adéla Maršálková, Taťána Hluší a Kamila Křepelková, které se umístily na krásném 5. místě. V nejobsazenější disciplíně po velkých bojích ve všech stupních soutěže se na MS v Praze kvalifikovala v kategorii solo baton Veronika Němcová, která se umístila na 12. místě.

Trio

Veronika Němcová

V této věkové kategorii dále ještě soutěžily Tereza Blažková a Pavlína Vránová v kategorii duo junior s náčiním pompom, které se umístily na 10. místě.

Jen počkej, zajíci!

Reklama

RESTAURANT ROUTE 66

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Tento víkned Vás zveme na pořádnou porci masa a piva! Těšit se můžete na Hovězí žebra, paličky, steaky a mnoho dalšího. Na čepu Pilsner Urquell, Bernard, Zubr…a speciál. Těšíme se na Vás v pátek od 17 hod, sobota a neděle od 10 hod.