Reklama

Sobota 28. května 2022, svátek má Vilém, venku je 15.8 °C

Konec dubna přinese do města další dopravní změny

Zprávy z regionu

25.4.2022

Autor: ŘSD

Koncem dubna očekáváme změny na silnici I/55 v Přerově. Od soboty 30. 4. 2022 předpokládáme zprovoznění komunikace vedoucí kolem hypermarketu Albert v Tovární ulici, řidiči už nebudou nuceni využívat vyznačenou objízdnou trasu a projedou standardním způsobem.

Foto: ŘSD

Od poslední dubnové soboty zároveň plánujeme částečnou uzavírku křížení ulic Kojetínská, Komenského a Velké Novosady. Zúžení křižovatky u obchodního domu Tesco začne tedy 30. 4. a potrvá zhruba do konce července letošního roku, celou dobu bude zajištěn průjezd užšími pruhy v obou směrech ulicemi Kojetínská a Velké Novosady. Do ulice Komenského bude z jedné strany vjezd zakázán, přičemž objížďka pro automobily do 12 tun povede městem (ulice Husova, Tovární, Durychova, 9. května a tř. 17. listopadu). Nákladní vozidla budou primárně směřována mimo Přerov, značená objízdná trasa povede po dálnicích D46 a D1 přes Prostějov a Vyškov.

Zmíněné změny se týkají probíhající stavby průtahu městem, akce za cca 189 milionů Kč bez DPH pokračuje podle harmonogramu. Dokončení a zprovoznění nastane ještě letos, což citelně uleví složité dopravní situaci v celém Přerově.

ŘSD

Reklama

ŠELA SPORT

Katalog firem » Obchod » Cykloprodejny

ŠELA SPORT – to je od roku 1995 specializovaná maloobchodní prodejna s kompletní nabídkou pro cyklisty. Od roku 2009 sídlíme ve vlastním rekonstruovaném objektu v Přerově na ulici Interbrigad...