Reklama

Sobota 19. září 2020, svátek má Zita, venku je 16.1 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Klub Dlažka oslavil ve Véčku "třicetiny"

Zprávy z regionu

27.1.2020

Autor: hcz

Sobotní večer (25. ledna) patřil v klubu Véčko oslavám. Mussur - Jaroslav Biolek tam ztvrdil manželství (perlovou svatbou) s Klubem Dlažka. Hrálo se, zpívalo a tančilo. Popřát přišly i folk rockové kapely - přerovská VHS a legendární kapela Valašského království Fleret.

"V lednu 1990 jsme spolu s Pavlem Mollinem, Tomem Komínkem a řadou dalších mladých aktivních lidí zrealizovali náš podzimní nápad založit klub. Na počátku zrození stáli i Petr Kouba, Richard Kreml, Vlastimil Zlámal, Petr Vařák a řada dalších. Dlažka už 30 let sdružuje děti, mládež i dospělé, kteří se rádi baví a rádi organizují akce pro druhé. Počet členů Dlažky se posledních dvacet let pohybuje kolem pěti set, za ta léta se zde vystřídalo tři a půl tisíce členů. Hlavní náplní činnosti Dlažky jsou akce ve volném čase pro děti, mládež, rodiče s dětmi i samostatné dospělé. Hry, klubová činnost, recese, sport a pobyt v přírodě, kultura i vzdělávací akce," zavzponínal na začátky Jarda Biolek.

Do Véčka zamířili všichni současní i bývalí členové a ti, kteří "milují" Dlažku. Kromě tance a zpěvu přišlo na řadu i obnovení slibu po třiceti letech. Role oddávajícího se zhostil Petr Kouba, který "manželům" Dlažce a Jardovi Biolkovi připomněl neuvěřitelných třicet let společného života. Návštěvníci klubu se skvěle bavili, kromě dobrého jídla nechyběly ani svatební koláčky a skvělá muzika.

Véčko praskalo ve švech. "Setkal jsem se tady s kamarády, zavzpomínal na mládí. Je to paráda, když se po letech setkáte s lidmi se kterými jste jezdili na tábory... Jardovi a Dlažce přeji minimálně dalších krásných třicet let," nechal se slyšet jeden z návštěvníků. A my se za redakci k přání připojujeme.

hcz

Reklama

RESTAURANT ROUTE 66

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Tento víkend Vás zveme na BURGERMÁNII.
Těšit se můžete na hovězí, trhané, kuřecí, vegetariánské a další burgery..! Na čepu Pilsner Urqeull, Zubr. Těšíme se na Vás od pátku 17 hod, sobota a neděle od 10 hod.