Reklama

Neděle 13. června 2021, svátek má Antonín, venku je 15.1 °C

Kino Hvězda zahájí příští týden projekce

Zprávy z regionu

24.5.2021

Autor: red

Po více jak půl roce představí kino Hvězda nejen nové filmové tituly, ale konečně také svou chloubu, kterou dosud tajilo - nejmodernější laserový projektor Christie a nové plátno. To je se svými více jak 4 metry na výšku a 16 metry na délku největší v celé republice.

Kino Hvězda

Těšit se tak můžete na zbrusu nový filmový zážitek s polarizovaným plátnem, s větší světelností a novými brýlemi. Už si nebudete muset půjčovat u vstupu do sálu 3D brýle, ale na pokladně si zakoupíte své vlastní, které budete mít, dokud o ně nepřijdete. ;-) Budou jenom vaše a jestli je někomu půjčíte, je jenom na vás. Je to pohodlnější, hygieničtější, brýle jsou lehčí, ve dvou velikostech - dětské a dospělácké. K dostání jsou na pokladně za jednotnou cenu 30 korun za kus. Bohužel je nelze zakoupit přes internet společně s lístkem, to přednastavená platforma programu na vstupenky neumožňuje, ale když si je jednou koupíte a budete je mít vždy s sebou, k pokladně osobně už vůbec nemusíte.

Od 3.6. tedy budou zahájeny projekce, a to hned 3D oscarovým animovaným filmem Duše, na němž nové plátno a charakteristika projektoru nejlépe vyniknou. Následovat bude další oscarový snímek Země nomádů, tak si filmy nenechte ujít. Od pondělí 31.5. zároveň startuje pravidelný dopolední předprodej, takže vstupenky včetně 3D brýlí si můžete zakoupit už v dopoledním čase od 10:00 do 13:00 v pokladně kina.

red

Reklama

Veterinární klinika MVDr. Tomáš Barbořík

Katalog firem » Služby » Veterinární ordinace a péče o zvířata

Komplexní veterinární péče pro psy, kočky, drobné savce i ptáky. - prevence : očkování, odčervení, antiparazitární programy - prodej krmiv včetně speciálních veterinárních diet ...