Reklama

Čtvrtek 9. července 2020, svátek má Drahoslava, venku je 15.1 °C

Kapely to rozjely v Aniččině dvoře, Mňága a Žďorp rozparádila kotel pod pódiem

Zprávy z regionu

21.6.2020

Autor: hcz

Chladno a déšť, takové počasí vítalo v sobotu odpoledne návštěvníky Aniččina dvora, kteří se od čtrnácté hodiny začali scházet na koncert kapel s hvězdou večera - českou rockovou hudební skupinou Mňága a Žďorp. Předskokany rockové star, která se proslavila hlavně hitem Hodinový hotel, byly regionální kapely Kowall Company, Green Day Bros a GOC.

Několikaměsíční absence veškerého kulturního vyžití v Přerově a okolí chyběla všem, nejen muzikantům, ale i jejich fanouškům, a tak uvítali koncert v Aniččině dvoře s nadšením. "Ty tři měsíce byly pro nás jako půst, chyběla nám "kulturní potrava", nikde žádný životabudič... byla to taková tříměsíční prázdnota, která všechny sžírala a každý koncert nyní vítáme s nadšením a jsme organizátorům za ně vděční..." , to jsou slova jednoho z návštěvníků, kterému přitakávali přísedící u stolu.

Kowall Company

Green Day Bros

Na 29. května byl naplánovaný první koncert v Aniččině dvoře. Měla hrát kapela Tři sestry, ale protože byl povolen pouze omezený počet návštěvníků, kapela se nakonec rozhodla, že pro 300 lidí hrát nebude.

Sobota s rockovými kapelami byla první akcí v Aniččině dvoře. "Oslovili jsme deset kapel, ale s klukama z Mňágy jsme se domluvili bez problémů. Chtěli jsme pro lidi udělat pohodový koncert, a protože Mňága hraje kytarový rock, přizpůsobili jsme tomu spolu s Mojmírem Holíčkem z Green Day Bros i výběr regionálních kapel, které hrají podobný žánr. V předprodeji se prodalo 200 lístků a kromě skvělé muziky nabízíme i kompletní občerstvení," prozradil majitel Aniččina dvora Petr Schneider. Návštěvníci koncertu byli mile překvapeni. Akce se totiž konala na spodním prostranství, které nabízí více prostoru. Kromě kvalitní muziky a dobrého jídla přichystali organizátoři akce pro své partnery a sponzory i VIP zónu s cateringem.

GOC

GOC

"Jsme nadšení, nádherná akce, suprové kapely a i když jsme šli hlavně na Mňágu a Žďorp, s nadšením jsem poslouchali i předchozí kapely. Byl to bezva výběr a je vidět, že v regionu máme fakt hustý kapely," dodal Martin Kučera, který na akci dorazil s partou kamarádů.

Mňága a Žďorp

Skvělá akce

A na co se mohou návštěvníci Aniččina dvora těšit? "Již 5. července od 14:00 hodin budeme v koncertování pokračovat. Přijedou revivalové kapely - Kiss z Třebíče, ACDC z Olomouce, chybět nebude ani Motörhead z Přerova, nebo Metalica z Prostějova a Status Quo ....." dodal Schneider.hcz

Reklama

GALERIE Přerov

Katalog firem » Obchod » Obchodní galerie a centra

Moderní dvoupatrové obchodní centrum o výměře 13.000m² prodejních ploch vzniklé v centru města na nároží ulic Čechova a Šířava. Autorem projektu je ATELIER 8000 spol s.r.o., stavbu rea...