Reklama

Pondělí 20. května 2024, svátek má Zbyšek, venku je 24.1 °C

Kapela Pantograf svými rockovými peckami roztančila restauraci Pivovar

Zprávy z regionu

12.5.2024

Autor: hcz

Rocková kapela Pantograf , která už více jak pětačtyřicet let hraje pro své věrné fanoušky, uspořádala v sobotu 11. května 2024 koncert nejen pro své posluchače, ale i pro svého kamaráda "Mecha", který slavil 70. narozeniny. Do restaurace Pivovar přišli nejen bývalí hráči Pantografu, ale i muzikanti z dalších přerovských kapel, aby publiku a oslavenci zahráli a společně zavzpomínali.

Restaurace byla plná fanoušků a milovníků rockových pecek kapel Rainbow, Uriah Heep, ZZ Top. "Tímto koncertem chceme především popřát našemu kamarádovi Mechovi k jeho narozeninám a poděkovat mu za možnost využití jeho zkušebny v Kozlovicích," řekl jeden ze zakladatelů kapely Pantograf, Miloš Buček.

Dodal také, že za Daliborem, který se po letech vrátil do Česka, v sobotu přijela dcera s manželem a dvěma vnoučaty z Německa a taky Sylva, která emigrovala v roce 1987 a dodnes žije kousek od Stuttgartu. Mechovi přišel zahrát také Zdeněk Slivečka se svým tenor saxofonem a skupina REVOX. Na závěr mu Dušan Millonig zazpíval za doprovodu Ivana Němečka píseň od Jannis Joplin. "Přes video projektor jsme všem účastníkům promítli medailon k jeho narozeninám. A všichni jsme společně vzpomínali a dobře se bavili," řekl Buček.

hcz

Reklama

Optika Mitáš s.r.o.

Katalog firem » Obchod » Oční optika

Velký výběr slunečních brýlí s polarizací. Sleva 40% na multifokální čočky, sleva 30% na zabarvovací čočky a na PC filtr, 20% na ztenčené čočky. Na počkání provádíme také drobné opravy. Měření zraku Po-Pá 8:00-17:00 (dle domluvy), bezbariérový vstup.