Reklama

Sobota 25. června 2022, svátek má Ivan, venku je 26 °C

Kamínek s obrázkem Přerova může soutěžit. Děti i dospělí si ho mohou přibalit na výlet

Zprávy z regionu

18.5.2022

Autor: red

Město Přerov vyhlašuje letní fotosoutěž pro všechny malé i velké cestovatele. Její princip je jednoduchý. Stačí namalovat na kamínek obrázek s jakoukoli dominantou Přerova, nebo na něj napsat název města či vyobrazit jeho znak a přibalit ho do kufru na prázdninovou či dovolenkovou cestu. Na vybraném místě pak kamínek zanechat a v místě uložení ho vyfotit.

Foto: Magistrát města Přerova

Snímky budou do fotosoutěže přijímány od 15. června do 15. září. Nejde o to, jestli bude kamínek na Srí Lance nebo v nejbližší vesnici, hlasující budou vybírat tu nejhezčí či nejoriginálnější fotografii. Na té mohou být i lidé. Nejde tedy jen o zobrazení míst, ale také o atmosféru, která ukládání kamínku provázela. Snímky se jménem autora a popisem místa je možno posílat na adresu fotosoutez.prerov@email.cz. Hlasovat se bude od 19. do 30. září na webových stránkách města Přerova, v říjnu budou zveřejněny výsledky a vítězové dostanou od města ceny. Každý z účastníků může do fotosoutěže přihlásit maximálně tři kamínky ze tří míst.

red

Reklama

OKNO H

Katalog firem » Řemeslníci » Okna, dveře, zastiňovací technika

Dodávka a montáž plastových oken a dveří, žaluzie, sítě, rolety, demontáž, montáž, zednické zapravení bezpečnostních dveří. Dodávka a montáž vnitřních dveří.