Reklama

Úterý 3. srpna 2021, svátek má Miluše, venku je 25.8 °C

Druhá část silnice na Žerotínově náměstí dostane nový povrch

Zprávy z regionu

19.7.2021

Autor: red

Do druhé etapy vstupuje oprava asfaltové silnice na Žerotínově náměstí. Na konci loňského roku byla opravena první část vozovky a rekonstrukce přišla na 1 milion 200 tisíc korun. Zahrnovala výměnu dvou tisíc metrů čtverečních komunikace, opravu dvouřádků, obnovu vodorovného dopravního značení a vyzvednutí poklopů inženýrských sítí. Minulý týden rada města začala s přípravou druhé, závěrečné etapy.

Foto: Magistrát města Přerova

Tentokrát projde opravou 2 825 metrů čtverečních silnice, která dostane nový asfaltový povrch. V nezbytně nutných případech budou upraveny již propadlé vodicí řádky z žulové dlažby. Součástí stavby je i obnova stávajícího vodorovného dopravního značení.

Radní města schválili zadávací podmínky k veřejné zakázce, která by měla přijít na 1 milion 780 tisíc korun. Podaří-li se najít zhotovitele, mohl by v ideálním případě převzít stavbu ještě na podzim. Samotná rekonstrukce by měla trvat zhruba dva týdny a nepřinese řidičům větší komplikace.

red

Reklama

HRAD SOVINEC

Katalog firem » Cestovní ruch » Hrady, zámky

Dne 7a8 Srpna proběhne na zámku Plumlov
ŠERMÍŘSKÝ VÍKEND
Po dobu celého víkendu Vás budou mít čest bavit
Šermíři a bubeníci Grál
Své šermířské pohádky představí FUENTE OVEJUNA
Mušketýrský regiment Corporal
Taneční skupina Roseta
A nebude chybět ani Sokolník či loutkové pohádky

Po dobu celé akce si mimo jiné můžete zastřílet z luku navštívit dobový tábor projet se na koních a nebo okusit řemeslo kovářské

Více INFO: https://www.plumlov-zamek.cz/akce/7-8-8-202 1-sermirsky-vikend-na-zamku