Reklama

Úterý 3. října 2023, svátek má Bohumil, venku je 20.1 °C

Drobné zvířectvo a doprovodný program nabídla chovatelská výstava na výstavišti

Zprávy z regionu

4.6.2023

Autor: hcz

Český svaz chovatelů Přerov uspořádal o víkendu regionální výstavu drobného zvířectva. Dvoudenní akce proběhla 3. a 4. června 2023 na přerovském výstavišti. Teplé počasí přilákalo do areálu výstaviště během víkendu stovky návštěvníků. Zatímco návštěvnost v sobotních ranních hodinách začala "vlažně", odpoledne a večer se výstaviště začalo plnit návštěvníky. Více než zvířectvo je přilákaly kapely Argema a Kameron.

"Letos měli možnost návštěvníci obdivovat 143 králíků, 126 holubů, 69 kusů drůbeže a 200 mláďátek, 13 voliér exotů a nechyběli ani 2 poníci, 2 oslíci, 2 telátka, 3 kozy, 1 prasátko a 19 morčat," řekl za organizátory Jiří Koláček.

 

Výstavu obohatil stejně jako v minulých letech i doprovodný program. "My jsme přišli až na odpolední program a to na kapely Argema a Kameron," prozradila skupinka návštěvníků. Kapelu Kameron přijeli podpořit i fanoušci z Holešova.

hcz

Reklama

FINCENTRUM a.s. - Ing. Jiří Peloušek

Katalog firem » Finance » Pojišťovací makléři

FINANČNÍ PORADENSTVÍ Součástí standardů naší činnosti je detailní analýza rizik, audit stávajících pojistných smluv, návrh řešení pojistné ochrany, správa pojistných smluv a dohled ...