Reklama

Středa 22. září 2021, svátek má Darina, venku je 11.6 °C

Dětem i rodičům otevírá dveře Středisko volného času ATLAS a BIOS

Zprávy z regionu

8.9.2021

Autor: red

V obou našich místech vzdělávání se mohou děti spolu s rodiči seznámit se širokou nabídkou volnočasových aktivit během měsíce otevřených dveří.

Zápis do oblíbených tradičních kroužků i žhavých novinek s ukázkami činností letos neprobíhá pouze dva dny, ale po celý měsíc. K tomu jsme ještě přidali 2. 9. Magickou stezku na Velké Laguně se zábavnými stanovišti na téma zvířátek či pohádkových postav a 4. 9. jsme představovali kroužky v Galerii Přerov. Ke zhlédnutí v ATLASe (Žižkova 12) jsou kromě toho do zahájení pravidelných činností nejrůznější ukázky tréninků apod. Program v BIOS (Bezručova 12) nabízí odpolední komentovaná krmení chovaných exotických zvířat, rybářskou soutěž a prezentaci činnosti zájmového kroužku Zálesácká 10. Veškeré bližší informace a přihlášky získají zájemci v obou budovách střediska i na webových stránkách. Pravidelnou činnost zahajujeme v týdnu od 20. září. Přijďte se k nám podívat, pobavit se a naučit se spoustu zajímavého.

red

Reklama

Restaurace Kormorán

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Wi-fi k dispozici Platba stravenkami Kapacita restaurace je 70 míst, zahrádky 100 míst. Specializujeme se především na zvěřinu a ryby, ale v jídelním lístku máme zahrnuto vepřové, kuře...