UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Zubrfest 2022 po dvou letech opět přivítá návštěvníky a nabídne nabitý program
Letošní osmý ročník oblíbeného festivalu Zubrfest, který se tradičně koná v areálu přerovského pivovaru Zubr, přivítá návštěvníky v sobotu 11. 6. 2022 od 13.00 hodin. O porci hudební zábavy se na dvou hudebních pódiích postará jedenáctka interpretů a nebude chybět ani bohatý doprovodný program.
"Zubrfest se stal již tradiční oslavou začátku léta a my jsme rádi, že po dvouleté koronavirové pauze se brány pivovaru opět otevřou pro tisíce návštěvníků. Ti si budou moci vychutnat širokou nabídku piv z produkce pivovaru včetně nefiltrované 4x chmelené jedenáctky ZUBR Grand z ležáckého sklepa. Vedle tradičního sortimentu pivovaru bude na čepu také ZUBR Výroční speciál 15,0 %, uvařený ke 150. výročí pivovaru, a letní limitovaná edice polotmavého ležáku ZUBR Polotmavý 11 %. Na návštěvníky čeká nabitý hudební i doprovodný program, exkurze do provozu pivovaru, soutěže a spousta další zábavy," zve na akci Kateřina Vilímová, brand manažerka značky ZUBR.
Hudební produkce bude probíhat již tradičně na dvou pódiích. Na hlavním pódiu "Grand stage" odstartuje program o půl druhé Gabriela VG. Krátce po třetí bude pódium patřit kapele Requiem, kterou následně vystřídají YoYo Band a populární slovenský zpěvák Peter Nagy se svou skupinou Indigo. Celý hudební program zakončí kapela Vypsaná fixa. Nezávislá Free stage bude opět patřit kapelám, které nabídnou hudební zážitek pro všechny fanoušky tvrdší hudby. Vystoupí POW, GOC, Blockbuster, Saveyourself, Stará Dobrá Ruční Práce a Notorest.
Doprovodný program bude plný soutěží, proběhne křest knihy vydané speciálně ke 150. výročí pivovaru a chybět nebudou ani oblíbené exkurze do provozu pivovaru. Hokejoví fanoušci se pak mohou těšit na autogramiádu hokejistů A-týmu HC ZUBR Přerov. Závěr festivalu bude patřit již tradičně velkolepému ohňostroji.
Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit v online předprodeji na webových stránkách festivalu www.zubrfest.cz nebo v podnikové prodejně pivovaru, na místě pak budou v prodeji za 450 Kč.
red
Cestovní agentura Palma - Alena Francová
Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

LAST MINUTE DOVOLENÁ
Uvedená cena za osobu zahrnuje: letenky, transfery, ubytování se stravou all inclusive, český delegát.
Turecko-Marmaris:PRIME BEACH 5* 25.9.-3.10. z Brna, dospělý od 20.790 Kč
Egypt:PICKALBATROS SEA WORLD MARSA ALAM 5* 27.9.-4.10. z Ostravy, dospělý od 22.890 Kč
Španělsko-Menorca:INSOTEL PUNTA PRIMA 5* 21-28.9. z Bratislavy, dospělý od 24.325 Kč
Bahrajn:VIDA BEACH RESORT 5* 19-26.9. z Bratislavy, dospělý od 27.325 Kč
Řecko-Kréta:ATLANTICA OCEAN BEACH 5* 28.9.-5.10. z Brna, dospělý od 23.990 Kč
Tunisko:HILTON SKANES MONASTIR BEACH RESORT 5* 18-25.9. z Bratislavy, dospělý od 19.575 Kč
Kypr-Protaras:VRISSAKI BEACH 4* 29.9.-6.10. z Prahy, dospělý od 33.020 Kč
Madeira:VILA GALE SANTA CRUZ 4* 23.9.-1-10. z Brna, dospělý od 26.490 Kč
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši kancelář CA PALMA v OLYMPII V OLOMOUCI, otevřeno denně 9-20 hod.
Kontakty:
www.ck-palma.cz
e-mail: palmaol@ck-palma.cz
telefon: 585 154 587
mobil: 602 21 01 21

11.9.2025
Den otevřené dálnice D1 Říkovice - Přerov
Zprávy z regionu
10.9.2025
Sezona na Helfštýně nekončí. Správa hradu zve v září na Divadelní den, vstup zdarma či sraz historických vozidel
Zprávy z regionu
9.9.2025
Jaro, léto, BURČÁK, zima
Zprávy z regionu
9.9.2025