Reklama

Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid, venku je 0.1 °C

Zlatá neděle: Vánoční jízda Přerovem s dobrovolnými hasiči

Zprávy z regionu

18.12.2022

Autor: hcz

Poslední adventní neděle patřila na náměstí TGM také přerovským dobrovolným hasičům. Nazdobená vozidla vyrazila z náměstí na okružní jízdu Přerovem.

Již třetím rokem pořádají průjezd Přerovem vánočně vyzdobenými vozy dobrovolní hasiči. "Akce se už stala pravidlem a budí zájem veřejnosti. Takže nebyla otázka jestli pojedeme, ale co nového vymyslíme. Opět jsme oslovili firmu EMOS, která nám poskytla nafukovacího sněhuláka a tak jsme jej dali na přívěsný vozík a udělali mu tak pojízdný trůn. Na přípravě se podílelo 7 členů jednotky a příprava zabrala asi 3 hodiny. Samotná cesta trvala hodinu a 45 minut, najeli jsme cca 30 kilometrů. Akce má i praktický význam, kdy ověřujeme průjezdnost ulic před nadcházejícími svátky. Letos bych opět řidiče pochválil, protože cestou nebyla žádná situace, kdy bychom neprojeli a i známá místa, kde bývají problémy, jsme projeli bez komplikací! Akce má pozitivní ohlas u dětí i dospělých a pokud se povede, určitě uspořádáme i další ročník," řekl velitel dobrovolných hasičů Petr Štěpánek.

Nazdobená a rozsvícená auta vyrazila na okružní jízdu městem z náměstí TGM přes Palackého ulici do Předmostí (Pod Skalkou, Hranickou ulicí na Teličkovu), pak na Kopaniny k bazénu, výstavišti, Seifertovou a Sokolskou ulicí na Svépomoc, ulicemi Na Odpoledni, Na Hrázi, přes Velkou Dlážku, okolo hradeb ulicemi Pod Valy, Kozlovskou ulicí na Vsadsko k Tenisu, dále pak k Meoptě, Dvořákovou ulicí k nemocnici, Kabelíkovou, Optickou, ulicí Gen. Janouška, Želátovskou k zimnímu stadionu, ulicí Petřivalského ke hřbitovu na Jižní čtvrť, ulicí 9. května, Gen. Štefánika přes nám. Svobody, Čechovou ulicí zpět na základnu.

hcz

Reklama

Restaurace U Labutě

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Když se rozhodujete pro Restauraci, obvykle si vybíráte podle několika kritérií. Volíte vysokou kvalitu, příjemné prostředí a inovativní přístup personálu. V naší Restauraci U Labutě z t...