Reklama

Sobota 21. července 2018, svátek má Vítězslav, venku je 26 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Ze svodky přerovské policie

Krimi

1.11.2016

Autor: zd

Výpůjčku nesplácí, ani to zřejmě neměla v úmyslu ● Z terasy zmizela motorka ● Ukradl bundu, tabák a naloženého králíka

Ilustrační foto Ilustrační foto Foto: © Depositphotos.com

Výpůjčku nesplácí, ani to zřejmě neměla v úmyslu

Koncem března letošního roku osmadvacetiletá žena z Hranicka uzavřela s finanční společností smlouvu o půjčce. Na základě ní získala finanční hotovost 12 000 Kč, které se zavázala uhradit v 58 týdenních splátkách ve výši 365 Kč, což je celkově 21 016 Kč. Ani jednu částku neuhradila a na výzvy k uhrazení dluhu nereaguje. Případ policie šetří pro trestný čin podvod s dvouletou trestní sazbou odnětí svobody.

 

Z terasy zmizela motorka

V průběhu víkendu neznámý pachatel odcizil v obci Býškovice z volně přístupného pozemku motocykl značky Lifan Golc, který byl postaven na terase domu. Majiteli byla způsobena škoda 50 000 Kč a hraničtí policisté po motorce vyhlásili pátrání.

 

Ukradl bundu, tabák a naloženého králíka

Včera v průběhu dne vnikl do společné chodby domu na ulici Na Hrázi v Přerově neznámý pachatel. Nad dveřmi jednoho z bytů rozbil skleněnou výplň o velikosti 40 x 40 cm, kterou se dostal dovnitř. V chodbě ukradl zimní bundu, v lednici naloženého králíka a z poličky v kuchyni půl kila sušeného cigaretového tabáku. Škoda je 1 350 Kč. Další prozatím nevyčíslená škoda vznikla na poškozených dveřích a rozbitém skle. Případ policie šetří pro trestné činy krádež a porušování domovní svobody s tříletou trestní sazbou odnětí svobody.

zd

Reklama

Divadelní V. klub Přerov

Katalog firem » Kultura » Divadla

Divadelní komedie
MANŽELSTVÍ V KOSTCE.
5.9. od 19.00

MANŽELSTVÍ V KOSTCE

scénář a režie: Luboš Balák
hrají: Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil

Píše se rok 1987. Léto. Jez na Berounce. Mladý Emil alias Válec se právě pokusil nebezpečný jez sjet. Udělal se. A vůbec to nevypadalo dobře. Naštěstí ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila. Vytáhla ho za pádlo. A když tak seděli po prožitém nebezpečí v letní podvečer na břehu Berounky, a hlasitě oddychovali, zamilovali se. To byl začátek jejich dlouhé cesty. Začátek manželství, které pak trvalo sto let.

Manželství v kostce je nová komedie Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen, který netrvá jen sto let a který se netýká jen dvou jedinců. Týká se všech a prožíváme ho znovu a znovu. Emil a Marcela ho dávají jen poněkud extrémněji. Kolikrát se vlastně toho druhého pokusili zavraždit? A jak je možné, že ten druhý partner ještě vůbec žije? A jak to, že jsou pořád spolu a nepukla jim hlava?