Reklama

Úterý 3. října 2023, svátek má Bohumil, venku je 20.1 °C

ZUBRFEST 2023 láká na bohatý program a skvělé pivo

Zprávy z regionu

31.5.2023

Autor: red

Již 9. ročník oblíbeného festivalu ZUBRFEST se bude konat v sobotu 10. 6. 2023 od 13:30 v areálu přerovského pivovaru ZUBR. Návštěvníci se mohou těšit na pestrou nabídku piv na čepu, bohatý hudební a doprovodný program, exkurze do pivovaru nebo školu čepování piva.

"ZUBRFEST se stal již tradiční oslavou začátku léta a my jsme rádi, že se brány pivovaru opět otevřou pro tisíce návštěvníků. Každoročně se snažíme zajistit maximálně pestrý program, ve kterém si najdou své návštěvníci napříč generacemi," říká Kateřina Vilímová, brand manažerka pivovaru Zubr a dodává: "Na letošní ročník ZUBRFESTU jsme si připravili novinku v podobě speciálního balíčku "Zlatý PIVEX". Návštěvníci budou mít možnost koupit si za zvýhodněnou cenu 100 Kč balíček 5 poukazů na piva nedávno oceněná v prestižní degustační soutěži o Zlatý pohár PIVEX. Jedná se o světlé výčepní pivo ZUBR Gold, 4x chmelenou jedenáctku ZUBR Grand a světlý ležák ZUBR Gradus. Tato novinka jistě potěší zejména skupinky přátel, které si do pivovaru přijdou užít zábavu a společně s námi oslavit úspěchy našich piv."

Mezi hudební interprety, kteří vystoupí na ZUBRFESTU 2023, patří kapela Šrouby a Matice, která hraje nejznámější hity skupiny Mandrage, hitmaker Michal David, český rapper Raego, písničkář Thom Artway a zlatým hřebem večera bude legendární tanz metalová skupina Trautenberg.

Doprovodný program bude letos nově rozšířen o první ročník školy čepování piva, ve které se milovníci správně načepovaného piva zábavnou formou dozví, jak o pivo pečovat a jak ho správně čepovat. Dále si mohou návštěvníci v rámci doprovodného programu zasoutěžit v různých soutěžích o atraktivní dárky, při exkurzích nahlédnou do provozu pivovaru a hokejoví fanoušci se setkají se svými oblíbenými hokejisty během autogramiády A-týmu HC ZUBR Přerov, která startuje v 17:00.

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý pivní sortiment a samozřejmě nebude chybět ani nefiltrovaný 4x chmelený ležák ZUBR Grand přímo z ležáckého sklepa, nebo piva ZUBR Gold a ZUBR Gradus oceněná v dubnu medailemi na odborné degustační soutěži o Zlatý pohár PIVEX 2023. Příznivci netradičních piv mohou ochutnat dvanáctistupňový Višňový ležák z nového programu SLÁDKŮV TIP, ve kterém letos společně představují sládci pivovarů Zubr, Holba a Litovel jedinečný výběr 7 limitovaných edic piva, uvařených k různým příležitostem podle unikátních receptur.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit v online předprodeji na webových stránkách festivalu www.zubrfest.cz, nebo v podnikové prodejně pivovaru. Na místě pak budou vstupenky k dostání za 450 Kč.

red

Reklama

Městský dům Přerov

Katalog firem » Kultura

Předprodej vstupenek: Vstupenky si můžete rezervovat a zakoupit v předprodeji v Městském informačním centru (MIC) - náměstí T. G. Masaryka 7, 750 02 Přerov (Městský dům, vchod z námě...