Reklama

Neděle 16. srpna 2026, svátek má Jáchym, venku je 31 °C

Z týrajících feťáků na Laguně se vyklubali městští policisté

Krimi

29.6.2011

Autor: pnar

Dva mladí feťáci kopou psa na Laguně, tak zněl telefonát na tísňovou linku městské policie. Jak sami strážníci přiznávají, jde o problémovou oblast. Na místo tak okamžitě vyrazila hlídka městské policie, aby celou věc prošetřila. Výsledek celé akce však byl překvapivý.

"Na tísňovou linku 156 zavolala vyděšená žena a požádala strážníky o zákrok proti dvěma zfetovaným mladíkům, kteří podle oznamovatelky kopou surově do psa na laguně," uvedl mluvčí přerovských strážníků Miroslav Komínek. Podle jeho slov se jedná o lokalitu, kde se často vyskytují asociální živly a bezdomovci. Na místo proto vyrazila rychle motohlídka, aby brutálnímu útoku zabránila. "Při příjezdu na místo strážníci zjistili, že svědkyně viděla výcvik služebního psa městské policie a dva psovody, kteří výcvik prováděli. Pes i psovod byli pochopitelně naprosto v pořádku a hlídka tak mohla s úsměvem odjet za dalším případem," doplnil k unikátnímu výjezdu městské policie Komínek.

pnar

Reklama

ELEKTRICKÁ KOLA

Katalog firem » Obchod » Cykloprodejny

Prodej, servis a půjčovna elektrických kol a skútrů. (E-totem, Lovelec, Crussis, 4Freetime). Regionální zastoupení pro střední Moravu.