Reklama

Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav, venku je -2.9 °C

Z posledního mistrovství republiky se přerovští rychlostní kanoisté vrací s dalšími mistrovskými tituly

Zprávy z regionu

25.9.2023

Autor: red

O víkendu se konalo poslední Mistrovství České republiky a poslední závod českého poháru. Závody pořádal Nymburk a závodilo se na pětikilometrové trati. Přerovští závodníci vybojovali celkem 13 medailí, z toho dva tituly mistrů republiky.

V juniorské kategorii skončil kajakář Albert Šimek na pátém místě a společně s Ondřejem Hirschem z Kojetína skončili po těsném finiši na bronzových pozicích. Na devátém místě také dojel Jakub Csoma s Jakubem Dušátkem z Černožic. Kanoista Ondřej Neradil skončil třetí, Jan Novák šestý a společně dojeli na druhém místě.

Dorostenec Vítek Příkopa dojel na místě druhém na kánoi a s Martinem Nováčkem z Týna nad Vltavou vyhráli. Kajakářky Laura Csomová a Míša Bílková dojely na druhém, potažmo čtvrtém místě.

Kanoistka Terka Jiskrová vyhrála svou kategorii a hned za ní dojela její parťačka Ema Wertheimerová na druhém místě. Děvčata společně vybojovala také stříbrné medaile.

V kategorii kajakářů žáků si Pepa Vičar dojel pro deváté místo na singlu a na stejné pozici se umístil i na deblu. Pro druhé místo si dojel kánoista David Neradil a o pár míst za ním na osmém místě skončil Marek Spáčil. Společně dojeli na osmém místě a na devátém skončili Ondra Herzog a Kuba Hutečka. Žačka Verča Příkopová skončila na pátém místě a s Evou Petrovičovou dojely na osmém místě.

V benjamínkovských kategoriích dojel na šestém místě kajakář Jakub Jüttner a těsně pod stupni vítězů dojel na deblu s Filipem Chatrným. Na šestém místě se umístila i kajakářka Julča Němčáková a na deblu s Annou Řihoškovou z Kojetína dojely na stříbrné pozici. Na druhém místě se umístila i Klaudie Šimková a společně s Alicí Pivodovou skončily na čtvrtém místě. Nejmladší kategorii uzavřela první desítku Josefína Petrovičová.

Pro bronzovou medaili si na singl kánoi dojel i přerovský trenér a veterán Libor Šulák.

Po krátkém volnu se už závodníci začnou pilně připravovat na nadcházející sezónu.

red

Reklama

Malířství - natěračství Duha Přerov - Tomáš Iž

Katalog firem » Řemeslníci » Malíři, natěrači

Připravujeme AKCE na zimní sezónu od 1.12. do 31.3. 2023 - 2024

MALÍŘSKÉ PRÁCE
Platí pro seniory a bytové jednotky.
Při minimální objednávce nad 8,500 Kč SLEVA -15%

PROTIPLÍSŇOVÉ MALBY
Při minimální objednávce v hodnotě 4,500 Kč sleva 10%

NÁTĚRY VAN
Max vzdálenost v okruhu 25 km.
Původní cena 5,600 Kč, -.
Akční cena 5,200 Kč,-.
Senioři 5,000 kč,-.

Přerov, Olomouc, Kojetín, Kroměříž, Hulín, Holešov,Lipník nad Bečvou, Bystřice pod Hostýnem, Hranice na Moravě.

WWW:
malirstvinateracstvi-duha.webnode.cz

EMAIL:
malirstvi-duha@seznam.cz

TEL:
+420 734 645 509