Reklama

Úterý 26. května 2020, svátek má Filip, venku je 10.7 °C

Výtěžek z benefičního koncertu věnovaly přerovské kapely malému Vojtíškovi

Zprávy z regionu

12.1.2020

Autor: hcz

Pětiletý Vojtíšek Šebek je velký bojovník, i když k němu nebyl osud zrovna příznivý. Narodil se totiž slepý, navíc s kombinovanou vadou pohybového ústrojí. Přispět malému chlapci, aby si mohl pořídit nejen pomocníka, ale i chlupatého kamaráda v podobě asistenčního psa, se rozhodly i přerovské kapely Critical Acclaim, D.U.Bmusic a Kowal Company. Pro malého Vojtíška a jeho maminku uspořádaly v sobotu večer v restauraci Pivovar benefiční koncert Unplugged. Bylo plno, návštěvníky restaurace nenechal osud malého chlapce chladnými.

S nápadem uspořádat unplugged benefiční koncert přišel před lety přerovský zpěvák kapely Critical Acclaim Petr Kadlec. "Touto akcí navazujeme na velice úspěšné ročníky věnované mobilnímu hospici v Olomouci. Stejně jako v minulých letech je vstupné dobrovolné a všechny peníze věnujeme na dobrou, velmi potřebnou věc. Letošní ročník je již čtvrtým v pořadí a je věnován malému Vojtíškovi, který se narodil slepý, navíc s kombinovanou vadou pohybového ústrojí. Vybrané peníze věnujeme Vojtovi na pořízení asistenčního psa. Díky sociálním sítím a patronce Veronice Arichteva se podařilo částku čtvrt milionu korun na asistenčního psa sehnat ještě před koncertem. Výtěžek ze vstupného dnešního koncertu dáme proto mamince a malému Vojtíškovi, kteří jsou tady dnes s námi, na další péči, která je bezpochyby třeba," řekl Petr Kadlec.

Do restaurace Pivovar přišli lidé, kterým není osud druhých lhostejný. "Přišel jsem, protože pomoc druhým beru za samozřejmost. A když jsem tady dnes viděl toho úžasného malého chlapce s velkým srdcem a jeho maminku, styděl bych se, kdybych nepomohl... Uspořádat benefiční koncerty a výtěžek z něj věnovat někomu, kdo to opravdu potřebuje, je úžasné. Jsem hrdý na to, že i v Přerově máme tak skvělé lidi, kteří umí pro druhé něco udělat a vzdají se svého honoráře za vystoupení," řekl jeden z návštěvníků.

Atmosféra unplugged benefičního koncertu byla úžasná. Spojila všechny věkové kategorie. "Chtěl bych moc poděkovat všem, všem těm, kteří přispěli a není jim osud malého chlapce lhostejný. Odezva byla opravdu neskutečná," dodal Kadlec.

hcz

Reklama

MOTOR expert s.r.o.

Katalog firem » Auto - moto » Autoservisy, opravny

Nabízíme DEZINFEKCI značky ASOR
- dezinfekční roztok pro dezinfekci povrchů předmětů, zařízení a vody.

Balení: kanystr 3-litry nebo 15-litrů

Cena za litr včetně DPH: 100,- Kč

Zakoupíte na našem autoservisu v Přerově, ul. 9. května 3169/90b
Telefon: 774 680 860

http://www.prote.cz/cs/dezinfekcni-program/ asor/

Technický i bezpečnostní list k dispozici u prodejce.