Reklama

Pátek 21. srpna 2026, svátek má Johana, venku je 24.9 °C

Výsledkové zpravodajství 1. FC Přerov

Sport

2.11.2010

Autor: Luděk Judas

Muži 1. FC Přerov získali bod za remízu s Určicemi. Obojí dorostenci si lehce poradili s Bystřicí pod Hostýnem. Áčka žáků ze soubojů s Bílovcem se čtyřmi body. Starší rezerva žáků svůj souboj nedohrála, mladší béčko prohrálo. Ženy vyfasovaly pod Špilberkem rukavici.

Zajímavý souboj oslabeného Přerova s rozjetými Určicemi viděli diváci v krajském přeboru mužů. Hosté už vedli 0:2, naštěstí kontroval Kučera a za stavu 1:3, to byl opět znovu stejný hráč, který dostal Přerov ještě v první půli do hry - 2:3. Pola potom utěšenou střelou srovnal na konečných 3:3. Se spravedlivou remízou byli spokojeni oba protivníci.

Odčinit výpadek s Hranicemi chtěli starší dorostenci 1. FC s Bystřicí. Disciplinovaný výkon s kolektivním pojetím hry přinesl ovoce v podobě výhry 5:1 (3:0). Hattrickem se blýskl Navrátil, dva zásahy přidal Zaoral. Vítězství katapultovalo přerovské starší dorostence v tabulce divize na druhé místo.

Dvěma brankami Halamíčka a po jedné Zaorala, Mádra a Zimčíka zdolali mladší dorostenci své vrstevníky z města pod Hostýnem 5:0 (3:0). Vzhledem k postavení v tabulce to však bylo vítězství více méně povinné. Mladší dorostence Přerova posunulo na šestou příčku MSDD.

Za nepodařené označil trenér Švehlík vystoupení áčka starších žáků doma s Bílovcem. "Dnes jsme podali jeden z nejhorších výkonů podzimu, naší hře chyběla šťáva, všude jsme byli pozdě a tak jsme se tentokrát ani příliš do šancí nedostali. V obranné fázi jsme potvrdili kvalitu v bránění, ale chyběla přesná rozehrávka, tudíž byla naše hra rozháraná a naprosto neproduktivní. Bohužel jsme utkání nezvládli, což je pro nás určitě zklamáním," lamentoval nad bezbrankovou remízou kouč. Pouze jeden získaný bod odsoudil 1. FC na pátý stupínek tabulky MSŽDpo podzimní části.

Baďura a Dýčka otočili poločasové jednobrankové manko v souboji mladších áček žáků s Bílovcem, Přerov vyhrál 2:1. "Do utkání jsme opět vstoupili ustrašeně a báli jsme se kombinovat a vše nám dlouho trvalo. Ve druhé půlce nastalo zlepšení a vytvářeli jsme si šance po pěkných akcích, což nás těšilo a doufám, že i rodiče se měli na co koukat. Z jednotlivců zaslouží pochvalu Suchánek, Mazáč, Olšanský a Dostál,“ neskrýval spokojenost z vítězství trenér Mrázek. Mladší áčko tak přezimuje s 16 body na 9. místě tabulky

Starší rezerva žáků svůj souboj s 1. HFK Olomouc nedohrála. Na začátku se nepříjemně zranil kapitán domácích, musela být přivolána rychlá lékařská pomoc. Trenér Vajda potom, vcelku logicky, nenechal v utkání pokračovat: “Nejpřednější je zdraví hráčů. Přejeme Ondrovi Grečmalovi brzké uzdravení a návrat na hřiště“. K přání se samozřejmě připojuje i celý klub.

Mladší rezerva prohrála 2:3. Po půli chtěla vymazat dvoubrankový deficit, ovšem 1.HFK vstřelilo třetí gól. Dvě branky Perutky již, alespoň na zisk bodu, nestačily.

Zbrojovka Brno je lídrem Moravskoslezské ligy žen a své postavení potvrdila i v klání s přerovskými děvčaty. Ta si domů vezou pětibrankový ranec za prohru 5:0 (2:0).

Již v úterý bude usilovat áčko starších žáků o udržení náskoku 4 branek z prvního finálového utkání O pohár předsedy ČMFS v rámci Olomouckého kraje v Uničově. Nelehkou úlohu budou mít muži v sobotu od 13:30 v Lipníku. Oba dorostenecké týmy se představí v sobotu v Uničově. Rezervy žáků naopak vyběhnou na domácí trávník proti Čechovicím v 10 a 11:45 hodin. V neděli ve 13:30 bude k vidění domácí utkání ligy žen, děvčata přivítají tým s názvem Fotbalový klub Holešovské holky.

Luděk Judas

Reklama

Cestovní agentura Palma - Alena Francová

Katalog firem » Cestovní ruch » Cestovní kanceláře

LAST MINUTE

Uvedená cena za osobu zahrnuje: LETENKY, transfery, ubytování se stravou ALL INCLUSIVE, delegát.

Tunisko: CONCORDE MARCO POLO 4* 28.8.-5.9.2026 z Brna, dospělý za 14.090 Kč

Egypt-Marsa Alam: SWISS TOUCHES RESORT & SPA 4* 26.8.-2.9.2026 z Brna, dospělý za 12.990 Kč

Egypt-Marsa Alam: SENTIDO REEF OASIS SUAKIN RESORT 5* 26.8.-2.9.2026 z Brna, dospělý za 17.290 Kč

Egypt-Hurghada: MÖVENPICK WATERPARK RESORT 5* 30.8.-6.9.2026 z Brna, dospělý za 15.890 Kč

Bulharsko: PERLA ROYAL 5* 27.8.-4.9.2026 z Brna, dospělý za 16.690 Kč

Turecko: SEALIFE BUKET RESORT & BEACH 5* 28.8.-5.9.2026 z Brna, dospělý za 20.190 Kč

Turecko-Marmaris: ORKA LOTUS BEACH 5* 27.8.-3.9.2026 z Brna, dospělý za 23.390 Kč

Turecko-Bodrum: SELECTUM COLLECTION BODRUM 5* 26.8.-2.9.2026 z Brna, dospělý za 26.990 Kč

Řecko-Rhodos: KIOTARI MIRALUNA BEACH RESORT 4* 26.8.-3.9.2026 z Brna, dospělý za 22.990 Kč

Kontakty:
www.ck-palma.cz
e-mail: palmaol@ck-palma.cz
tel. 585 154 587
mobil: 602 21 01 21