Reklama

Pondělí 1. června 2020, svátek má Laura, venku je 10.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Vlakem na slavnostní Výlov Hradeckého rybníka

Zprávy z regionu

14.10.2019

Autor: red

Rok s rokem se sešel a opět tu máme kouzelný čas padajícího listí a vypouštění rybníků, které začínají vydávat své poklady (nejen) pro náš vánoční stůl. A stejně jako v minulých letech, také letos ožije hanácká lokálka z Kojetína do Tovačova klapáním kol zvláštních vlaků, které bývají jako jediné v rámci celé ČR vypravovány právě na výlov rybníka, konkrétně na tradiční Výlov Hradeckého rybníka v Tovačově.

Zvláštní vlaky se na trať vydají o víkendu 19. a 20. října a v jejich čele stane zajímavá motorová lokomotiva T457.0002 "Kanár" brněnského Klubu přátel kolejových vozidel, kterou spolek doslova v hodině dvanácté zachránil před nemilosrdnou proměnou hořáky autogenů. Jde o jeden ze tří vyrobených prototypů lokomotiv ČKD z roku 1978, určených především pro lehkou nákladní dopravu a posun. Pouze tyto tři stroje měly z výroby nezvyklý žlutý nátěr. I když se v provozu dobře osvědčily, v této podobě už dále vyráběny nebyly. Pro lokomotivu T457.0002 to bude v rámci jejího "druhého života" vůbec poprvé, co poveze osobní vlak. Lokomotiva za sebou potáhne trojici oblíbených historických osobních vozů Balm s panoramatickými čelními okny, které byly v letech 2016 a 2017 opraveny za částečné finanční podpory z programu Podpora obnovy historických kolejových vozidel Ministerstva dopravy ČR.

"Kanár"

Jízdní řád zvláštních vlaků je uveden níže, podrobné informace k jízdám vlaků najdete na webových stránkách tovačovské trati: www.tovacovka.cz. Ceny jízdného zůstávají shodné s předešlými dvanácti lety, tedy 50,- Kč za zpáteční jízdenku pro dospělého a 30,- Kč pro dítě od 6 do 15 let. Jezdíme za každého počasí a bude-li třeba, určitě Vám i zatopíme ;-)

Na shledanou ve vlaku se těší Rostislav Kolmačka, KMD, z.s.

red

Reklama

STEVE REEVE s.r.o. - Pánská móda

Katalog firem » Obchod » Oděvy a butiky » Pánská móda

OPĚT PRO VÁS OTEVŘENO. VELMI RÁDI VÁS UVIDÍME.

SPOLEČENSKÉ AKCE PŘED NÁMI-PŘIJĎTE SI VYBRAT

NABÍZÍME:
- OBLEKY- SPOLEČENSKÉ, BUSINESS
- KALHOTY OBLEKOVÉ, PRO VOLNÝ ČAS
- KOŠILE NOVÝCH VZORŮ
- SPOLEČENSKOU OBUV
- OPASKY
- ŠIROKOU ŠKÁLU MÓDNÍCH DOPLŇKŮ

POMŮŽEME VÁM RÁDI S VÝBĚREM, DOLADÍME DETAILY...

LZE U NÁS TAKÉ ZAKOUPIT:
- ELEGANTNÍ SVETRY, VESTY, JEMNÝ ÚPLET
- VOLNOČASOVÁ SAKA
- JEANSY S VYSOKÝM PASEM I V NADMĚRECH
- LETNÍ BEKOVKY
- JARNÍ BUNDY

!!!PRO DÁMY!!!

JEANS MARTEN S VYSOKÝM PASEM

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU! TĚŠTE SE NA VÁŠ NOVÝ OUTFIT!

!!!SLEVA NA VYBRANÉ DRUHY OBLEKŮ. CENY OD 2999,-!!!