Reklama

Sobota 21. července 2018, svátek má Vítězslav, venku je 25.9 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Víkend láká na sklenku vína, grilované dobroty, 25 druhů piv na Beerfestu a na fajn večer s kapelou

Tipy a názory

12.9.2014

Autor: Zuzana Doleželová

Tak, a venku už naplno vypukl podzim. Silný déšť střídají přeháňky nebo vítr, zkrátka panuje počasí, kdy je lepší sedět doma pěkně v teple. Ale víkend si říká o trochu dobrodružství, tak jsme pro vás vybrali několik zajímavých akcí, u kterých se pobavíte a ještě nezmoknete. Můžete degustovat víno, jak se patří, nebo si zajít na grillpárty s hudbou či oslavit 20. výročí DANDY Bandu na Aniččině dvoře . Pro ty, kterým kapky nevadí, je tu třeba Beerfest Na Jižní. Hezký víkend!

Sklenka lahodného vína? Vydejte se minidegustovat!

Vyrazte na víno! V rámci dnešní minidegustace v Hanácké vinotéce můžete zdarma ochutnat příjemně aromatický muškát moravský z ročníku 2012 z produkce vinařství Fabikovič, Velké Bílovice. Toto víno s tóny květu muškátu a ovoce, ale i s příjemnou kyselinkou si vás dozajista podmaní nejen svou lehkostí, ale i bezkonkurenční cenou 109 korun. Degustace probíhá až do 21 hodin.

Foto: © Depositphotos.com

Cítíte tu vůni? Další grillpárty je tady!

Vychutnejte si grilované dobroty za doprovodu hudby. K dobrému jídlu bude hrát již tradičně kapela Harmony. A co bude čekat na grilu? Těšit se můžete na krůtí steak, kuřecí steak, vepřovou krkovičku nebo na domácí klobásky. Není nad pohodově strávený večer, co říkáte? Startuje se v 18:00. Dobrou chuť!

DANDY Band ovládne Aniččin dvůr. Oslavte s kapelou narozeniny

Jinou alternativou na dnešní večer může být Aniččin dvůr. Od 19 hodin tu bude hrát kapela DANDY Band, která oslaví dvacáté výročí své kariéry. Přijďte se pobavit, zazpívat si, zatancovat, pokud budete mít chuť. Kapela všechny zve na příjemný večer plný písní, které znáte a máte je rádi. Tak přece nebudete sedět doma :)

BEERFEST Na Jižní - to je spousta druhů piv, zábava a dobré jídlo

Zítra v 10 hodin startuje v prostorách parkoviště a letní zahrádky Na Jižní první ročník Beerfestu. Kromě ochutnávky 25 druhů piva čeká na návštěvníky bohaté občerstvení - vepřová kýta, segedínský guláš nebo spousta dobrot z grilu. Všichni se mohou těšit také na bohatý program. Od 14:00 do 16:30 vystoupí mladé talenty. Od 17:00 do 21:00 jsou připraveny dvě stage, na kterých se představí se svou show One man Martin a Duo C+ G. Pro děti nebude chybět skluzavka a prodej sladkostí. A co je fajn - vstup je zdarma.

Zuzana Doleželová

Reklama

Městský dům Přerov

Katalog firem » Kultura

Předprodej vstupenek: Vstupenky si můžete rezervovat a zakoupit v předprodeji v Městském informačním centru (MIC) - náměstí T. G. Masaryka 7, 750 02 Přerov (Městský dům, vchod z námě...