Reklama

Pondělí 23. července 2018, svátek má Libor, venku je 28.4 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Vážná nehoda v Hranicích: na místě zasahoval i vrtulník

Krimi

7.10.2016

Autor: zd

Dvě jednotky záchranářů vyjely k čelnímu střetu dvou osobních vozidel se zraněním dvou osob v Hranicích u kruhového objezdu na Drahotuše, po chvíli je v pomoci posílila další posádka RZP z Olomouce. Na místo musel letět i vrtulník.  

"Při dopravní nehodě v Hranicích došlo celkem ke zranění čtyř osob. Na místo také vzlétl vrtulník s posádkou letecké záchranné služby z Ostravy. Dvě osoby, z nichž jednu bylo nutné z vozidla vyprostit, utrpěly vážná zranění. U dalších dvou osob došlo k lehkým zraněním. Zdravotníci provedli komplexní prohlídky u všech zraněných, následná ošetření a přípravu pro transport k navazující nemocniční péči," konstatoval k nehodě mluvčí záchranářů Zdeněk Hošák.

zd

Reklama

Divadelní V. klub Přerov

Katalog firem » Kultura » Divadla

Divadelní komedie
MANŽELSTVÍ V KOSTCE.
5.9. od 19.00

MANŽELSTVÍ V KOSTCE

scénář a režie: Luboš Balák
hrají: Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil

Píše se rok 1987. Léto. Jez na Berounce. Mladý Emil alias Válec se právě pokusil nebezpečný jez sjet. Udělal se. A vůbec to nevypadalo dobře. Naštěstí ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila. Vytáhla ho za pádlo. A když tak seděli po prožitém nebezpečí v letní podvečer na břehu Berounky, a hlasitě oddychovali, zamilovali se. To byl začátek jejich dlouhé cesty. Začátek manželství, které pak trvalo sto let.

Manželství v kostce je nová komedie Luboše Baláka o věčném souboji mužů a žen, který netrvá jen sto let a který se netýká jen dvou jedinců. Týká se všech a prožíváme ho znovu a znovu. Emil a Marcela ho dávají jen poněkud extrémněji. Kolikrát se vlastně toho druhého pokusili zavraždit? A jak je možné, že ten druhý partner ještě vůbec žije? A jak to, že jsou pořád spolu a nepukla jim hlava?